همکاران شبکه ارتباطات لوناپارس و مجوزهای ارائه خدمات

 

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي با استناد به ماده 7 قانون وظايف و اختيارات وزارت ارتباطات و فنآوري اطلاعات مصوب 19/9/1382 مجلس شوراي اسلامي از تجميع معاونت امور مخابراتي وزارت ارتباطات و فنآوري اطلاعات و اداره كل ارتباطات راديويي، به منظور ايفاي وظايف و اختيارات حاكميتي، نظارتي و اجرايي در بخش تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي وابسته به وزارت ارتباطات و فنآوري اطلاعات تاسيس شده است. اين سازمان يك نهاد مستقل قانونگذار و نظارتي است كه نقش آن رقابتي كردن بازار ارائه خدمات مخابراتي و بالا رفتن كيفيت خدمات آنهاست.

ميزان اهميت و نقش به سزاي اين نهاد در رونق بخش خصوصي از وظايفي كه برمبناي اساسنامه بر عهده آن گذاشته شده است مشخص مي‌باشد.

سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي به منظور اجراي مصوبات كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات و تحقق اهداف و ايفاي وظايف مورد نظر در بخش ارتباطات راديويي تاسيس شده و رئيس اين سازمان معاون وزير است.

 


 
 

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

در اجرای ماده 12 قانون حمایت از حقوق پدید آورندگان نرم افزارهای رایانه ای و حمایت عملی از حقوق یادشده درآن، با تلاش بی وقفه‌ی دست‌اندرکاران صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور، جهت نظم بخشی و ساماندهی فعالیت های تجاری رایانه ای مجاز، سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با هدف تنظیم گری مناسبات بخش خصوصی و دولت و مشارکت موثر در ساماندهی امور تجاری رایانه ای براساس قانون حمایت از پدیدآورندگان نرم افزار (مصوب 4/10/1379 مجلس شورای اسلامی) و آیین نامه مصوب هیات وزیران (مصوب 24/4/1383) از تیرماه سال 1384 فعالیت خود را آغاز نمود و با ادغام انجمن شرکتهای انفورماتیک ایران به عنوان سازمانی مردم نهاد در شش سال گذشته در این زمینه فعال بوده است.

 


 

شرکت انتقال داده ای آسیاتک

شرکت انتقال داده های آسیاتک ، از مجموعه شرکت های سرمایه گذاری گروه ابرارعرش- در سال 1382 به منظور ارائه خدمات نوین در صنعت فنآوری اطلاعات، تاسیس شد و موفق به اخذ مجوز ندا (PAP) از وزارت ارتباطات و فنآوری اطلاعات گردید.

آسیاتک با جذب نیروهای متخصص و مشارکت با شرکت های بزرگ بین المللی، بستر مناسبی را در زمینه سرویس های XDSL، وایرلس و ... ایجاد نمود و با ارائه خدماتی چون اینترنت پرسرعت، پهنای باند اختصاصی و شبکه خصوصی مجازی یکی از برترین اپراتور های کشور شد.

هم اکنون بیش از 1000 مرکز مخابراتی در شهر های مختلف کشور با ظرفیت 500;000 پورت، تحت پوشش شبکه دسترسی اختصاصی پر سرعت شرکت انتقال داده های آسیاتک قرار دارند.

 

شرکت آسیاتک هک اکنون دارای مجوز اپراتوری ارتباطات ثابت FCP از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می باشد و پس از چند دوره نظر سنجی به عنوان برترین سرویس دهنده اینترنت پرسرعت کشور در حال فعالیت می باشد.

 


 

شرکت توسعه ارتباطات فراست

شرکت توسعه ارتباطات فراست بطور تخصصی برای ارائه خدمات ارتباطات ماهواره‌اي در اسفند ماه 1383 تأسیس شده و در مرداد ماه سال 1384 موفق به کسب پروانه خدمات انتقال داده‌ها با استفاده از بستر ارتباطات ماهواره‌اي از طرف سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی گردیده است.

به موجب این قانون و مصوبه هیأت محترم دولت، تنها شرکت های دارای این پروانه مجاز به ارائه خدمات ارتباطات ماهواره‌اي مي‌باشند. این شرکت دارای شخصیتی کاملاً حقوقی و با سهام بیش از 75 درصد متعلق به بخش خصوصی است. سهامداران این شرکت دارای پشتوانه قوی مهندسی، اقتصادی و مدیریتی بوده و با شاخه‌های مختلف تکنولوژی ارتباطات مرتبط هستند.

 


Lunapars Internet & Voip Service provider
کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2018 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider
شبکه لوناپارس عاملیت رسمی فروش کشوری اینترنت و تلفن ثابت آسیاتک به شماره مجوز FCP 100-94-16 و نماینده و عضو گروه شرکت آرین رسانه پارس به شماره مجوز 66-95-100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
انصراف