نوکیا ۳۳۱۰ Leaders Ti Royal Diamond لوکس ترین و گران ترین نوکیا تاریخ!

تاریخ : بازدید : 2611 دسته بندی : بلاگ
15


با بازگشت نوکیا به بازار گوشی های هوشمند در سال ۲۰۱۷، ما همچنین شاهد بازگشت یکی از مشهورترین گوشی های این شرکت، یعنی نوکیا ۳۳۱۰ بودیم. اچ ام دی گلوبال گوشی افسانه ای نوکیا ۳۳۱۰ که اولین بار توسط نوکیا در سال ۲۰۰۲ با بازار عرضه شده بود را احیا کرد و نسخه جدید آن را با نام نوکیا ۳۳۱۰ (۲۰۱۷) روانه بازار کرد. در سال ۲۰۱۷ کمپانی روسی Caviar اقدام به معرفی چند نسخه لوکس از این گوشی به نام های “Supremo Putin”، “Titano” و “Putin-Trump Summit” کرده بود که قیمت های عجیبی نیز داشتند.

در آن زمان، این نسخه ها احتمالا گران ترین گوشی نوکیا ۳۳۱۰ در جهان به شمار می آمدند، اما اکنون طراحان Caviar پای خود را فراتر گذاشته اند و نسخه لوکس جدید دیگری از نوکیا ۳۳۱۰ را معرفی کرده اند که حتی گران تر از تمام نسخه های لوکس نام برده شده است. اکنون گران قیمت ترین و لوکس ترین نوکیا ۳۳۱۰ تاریخ با نام Leaders Ti Royal Diamond از راه رسیده است که ۱،۶۰۰،۰۰۰ روبل روسیه یا ۲۵ هزار دلار آمریکا قیمت دارد!این گوشی به ملکه انگلستان، الیزابت دوم اختصاص یافته و به طور کامل از مواد درجه یک و لوکس ساخته شده است. کل بدنه گوشی از جنس تیتانیوم ساخته شده و جلوی آن با ۲۱۵ الماس در اطراف صفحه نمایش پوشیده شده است. پشت دستگاه دارای یک تصویر دایره ای از ملکه است که طلا اندود شده و توسط ۷۷ الماس احاطه شده است. در زیر آن نیز یک پلاک طلایی با یک خط از سرود ملی بریتانیا “God save the Queen” قرار گرفته است.

ارسال نظر


عکس خوانده نمی شود

کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2019 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

کنسرسیوم گروه ارتباطات پارس (شبکه ارتباطات لوناپارس) عاملیت رسمی هنر رايانه پويا انديشه در ارائه خدمات اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت در سراسر کشور ایران

انصراف