رونمایی مایکروسافت از سرفیس پرو 999 دلاری با مشخصات سخت‌افزاری جدید

تاریخ : بازدید : 1858 دسته بندی : بلاگ
9


فروشگاه آنلاین مایکروسافت در کشور آمریکا یک مدل جدید از سرفیس پرو با قیمت 999 دلاری را برای فروش قرار داده که در مقایسه با گذشته مشخصات سخت‌افزاری بهتری دارد. برای آگاهی از جزییات همراه ما باشید.فروشگاه آنلاین مایکروسافت در کشور آمریکا در بخش فروش سرفیس پرو 2017 یک مدل جدید را با قیمت 999 دلاری قرار داده که مشخصات سخت‌افزاری جدیدی نسبت به مدل‌های پیشین دارد. این مدل جدید به پردازنده Core i5 اینتل و 8 گیگابایت رم و 128 گیگابایت SSD تجهیز شده است.

مایکروسافت پیشتر مدل پایه سرفیس پرو را با این پردازنده و فضای ذخیره‌سازی مشابه ولی با رم 4 گیگابایتی عرضه کرده بود. نکته جالب در این میان ثابت ماندن قیمت دستگاه به‌رغم افزایش میزان حافظه رم آن است.

مدل پایه پیشین که رم کمتری در قیاس با مدل کنونی دارد در حال حاضر در مایکروسافت استور تخفیف خورده و با دویست دلار کاهش قیمت، برچسب قیمتی 799 دلاری خورده است. نکته جالب دیگر در این میان تمام شدن موجودی مدل پایه با رم 4 گیگابایت است، که احتمالا در ادامه مجددا موجود نخواهد شد. احتمال دارد که مایکروسافت تصمیم گرفته تا همین مدل جدید را با به‌عنوان مدل پایه سرفیس پرو 2017 در ادامه عرضه کند.

در ادامه باید اشاره کنیم که مایکروسافت از روز گذشته فروش عمومی سرفی پرو LTE را با مشخصات سخت‌افزاری متنوع آغاز کرده بود. آنچه که مسلم است عرضه مدل جدید سرفیس پرو با رم بیشتر و قیمت مشابه نسخه پیشین اتفاقی بسیار خجسته برای علاقه‌مندان سرفیس خواهد بود.
کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2019 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

کنسرسیوم گروه ارتباطات پارس (هنر رایانه و لوناپارس) عاملیت رسمی فروش کشوری اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت شرکت پیشگامان توسعه ارتباط دارای مجوز FCP به شماره 17-94-100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

انصراف