نسخه 3.1 اپلیکیشن Sticky Notes برای کاربران ویندوز 10 منتشر شد

توسط : Lunapars تاریخ :‌ 13 آذر 1397, 19:22 بازدید : 617 دسته بندی : بلاگ


مایکروسافت اخیرا نسخه 3.1 اپلیکیشن Sticky Notes را برای کاربران ویندوز 10 نسخه 1809 یا همان به‌روزرسانی اکتبر 2018 و نسخه‌های بالاتر منتشر کرد. این نسخه از اپلیکیشن شامل ویژگی‌های خوبی مانند حالت تیره کامل و یادداشت‌های ذغالی است که پیش از این فقط برای حلقه Skip Ahead ویندوز اینسایدرها در دسترس بود.

این اپلیکیشن یادداشت برداری قدم‌های بزرگی برای بهبود وضعیت خود و بهره‌وری بهتر برداشته است و حتی از نسخه 3.0 به بعد با در دسترس قرار گرفتن در پلتفرم‌های مخلتف دسترسی به خود را آسان‌تر کرده است. مایکروسافت اقدام به ادغام این اپلیکیشن با بسیاری از سرویس‌های دیگر خود کرده است و نسخه وب آن نیز در دسترس قرار گرفته است.

نسخه 3.1 اپلیکیشن Sticky Notes با یک حالت تاریک فوق العاده منتشر شده است. این حالت بر اساس یادداشت‌های ذغالی توسعه داده شده است که در نسخه 3.0 منتشر شد و به کاربران اجازه می‌داد یادداشت‌های تیره اضافه کنند. این حالت تیره می‌تواند بر اساس تنظیمات سیستم شما انتخاب شود یا این که به صورت جداگانه فعال شود و بدون توجه به تنظیمات سیستم تیره باقی بماند.

در نسخه 3.0 امکان همگام سازی یادداشت‌ها در این اپلیکیشن و امکان دسترسی به آن‌ها از طریق اپلیکیشن OneNote اندروید و iOS معرفی شد. این ویژگی در این نسخه بهبود‌هایی در زمینه عملکرد و پایداری داشته است و باعث می‌شود که اپلیکیشن با سرعت بیشتری همگام شود.

جالب است که ویژگی‌های خوبی که در هر نسخه به این اپلیکیشن اضافه می‌شود و ویژگی‌های بیشتری نیز در راه اند. این به‌روز‌رسانی هم اکنون از طریق استور مایکروسافت برای کاربران ویندوز 10 نسخه 1809 و بالاتر در دسترس است.

منبع: NEOWIN
کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2019 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

شبکه لوناپارس عاملیت رسمی فروش کشوری اینترنت و تلفن ثابت آسیاتک به شماره مجوز FCP 100-94-16 و عضو گروه شرکت های آرین رسانه پارس به شماره مجوز 66-95-100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور

انصراف