مایکروسافت کد تبلیغاتی را در نرم‌افزار Mail ویندوز 10 حذف می‌کند

توسط : Lunapars تاریخ :‌ 13 آذر 1397, 19:33 بازدید : 705 دسته بندی : بلاگ


چند هفته پیش گزارشی دریافت کردیم مبنی بر اینکه مایکروسافت کد تبلیغاتی را به نرم‌افزار Mail & Calendar اضافه کرده‌ است، که با واکنش شدید بسیاری از کاربران مواجه شد. بلافاصله مایکروسافت این موضوع را در Twitter خود تایید کرد، که این قابلیت هرگز با هدف آزمایش گسترده در نظر گرفته نشده و آن را غیرفعال کرده‌اند.

اکنون مایکروسافت به‌روزرسانی جدیدی برای نرم‌افزار Mail & Calendar منتشر کرد، که کد تبلیغ از این نرم‌افزار به‌طور کامل حذف شده است. البته هنوز هم مطمئن نیستیم که آیا اجرای آن عمدی بوده یا اینکه واقعا یک اشتباه در بخش مایکروسافت می‌باشد (هرچند جای تعجب دارد که اگر برای تست کامل نبوده است، پس هدف از آزمایش آن چیست؟!)، اما خبر خوب این است که مایکروسافت این کد را از نرم‌افزار به‌طور کامل حذف کرده است.

به‌روزرسانی جدید این نرم‌افزار (نسخه‌ 16005.11029.20081.0) برای همه‌ی کاربران ویندوز در دسترس می‌باشد. شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه مایکروسافت آن را دانلود کنید.

منبع : MSPOWERUSER
کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2019 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

شبکه لوناپارس عاملیت رسمی فروش کشوری اینترنت و تلفن ثابت آسیاتک به شماره مجوز FCP 100-94-16 و عضو گروه شرکت های آرین رسانه پارس به شماره مجوز 66-95-100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور

انصراف