حذف فالوئر، لایک و کامنت فیک توسط اینستاگرام اجرایی خواهد شد

تاریخ : بازدید : 587 دسته بندی : بلاگ
10


حذف فالوئر، لایک و کامنت فیک : اینستاگرام تصمیم گرفته است که فالوئر، لایک و کامنت‌های تقلبی را از پلتفرم این شبکه اجتماعی به طور کامل حذف کند.

اینستاگرام قصد دارد با فالوئر، لایک و کامنت فیک مبارزه کند و قصد دارد این کار را با حذف کردن آن‌ها از این پلتفرم اجتماعی انجام دهد. هرگونه لایک و فالویی که از حساب‌های سرویس‌های سوم شخص استفاده می‌کنند تا مشارکت بیشتری به دست آورند، به زودی از این شبکه اجتماعی به دلیل نقض دستورالعمل‌های انجمن و شرایط استفاده اینستاگرام حذف خواهند شد. اینستاگرام این خبر را به عنوان بخشی از تغییر سیاست خود اعلام کرده است.

اینستاگرام در این باره می‌گوید که ابزارهای مدیریت مؤلفه ماشینی را ساخته است که به شناسایی حساب‌های استفاده کننده از سرویس‌های سوم شخص کمک می‌کند و به طور خودکار لایک، فالوئر و کامنت‌های فیک را حذف خواهد کرد. هر حسابی که به عنوان استفاده کننده از اپلیکیشن‌های شخص ثالث برای بالا بردن محبوبیت در بین کاربران اینستاگرام شناسایی خواهد شد و همه لایک‌های فیک از آن حذف خواهد شد. از این کاربران همچنین خواسته خواهد شد تا برای جلوگیری از به خطر افتادن حساب خود، رمز عبور اکانتشان را تغییر دهند.

همانطور که اینستاگرام به یک پلتفرم برای تأثیرگذاران و برندها برای تبلیغ بیشتر محصولات خود تبدیل می‌شود، اکانت‌های بیشتری هم به اپلیکیشن‌های شخص ثالث روی می‌آورند تا محبوبیتشان را بیشتر کنند. بر اساس گزارش این هفته نیویورک‌ تایمز، افرادی در اینستاگرام وجود دارند که به عنوان «تأثیرگذاران نانویی» (nanoinfluencer) یاد می‌شود از این سرویس‌ها استفاده می‌کنند تا محصولات خود را به دسته کمی از فالوئرهای خود بفروشند. اینستاگرام این اقدام را در جهت حفظ یکپارچگی محیط کسب و کار خود انجام داده است تا مانند توئیتر پلتفرم خود را در برابر نفوذ باتها به این شبکه اجتماعی کمتر کند.

اگرچه اینستاگرام حساب‌های کاربری جعلی را مدتی پیش حذف کرده بود، تا به حال، اقدامی علیه لایک‌های فیک انجام نداده بود. بر اساس اخبار منتشر شده از کمپانی اینستاگرام، این پلتفرم در نظر دارد در هفته‌های آتی اقداماتی جدی علیه فعالیت‌های فیک داشته باشد.

منبع: دریچه فناوری / باشگاه خبرنگاران جوان
کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2019 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

کنسرسیوم گروه ارتباطات پارس (هنر رایانه و لوناپارس) عاملیت رسمی فروش کشوری اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت شرکت پیشگامان توسعه ارتباط دارای مجوز FCP به شماره 17-94-100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

انصراف