معرفی رادیو جدید میکروتیک LHG XL HP5

تاریخ : بازدید : 3807 دسته بندی : فروشگاه آنلاین
0
معرفی رادیو جدید میکروتیک LHG XL HP5


معرفی
LHG XL HP5 یا LHG Extra Large High Power یک رادیو آنتن وایرلس با فرکانس ۵ گیگاهرتز و دارای قابلیت پشتیبانی از استاندارد ۸۰۲.۱۱ a / n است. این دستگاه دارای آنتن دوال گرید با قدرت dBi27 و قدرت خروجی ۶۳۰Mw است که برای رسیدن به لینک پوینت تو پوینت PTP به فاصله ی ۴۰ کیلومتر و با سرعت فول طراحی شده است.

معرفی رادیو جدید میکروتیک LHG XL HP5


طراحی این آنتن به صورت شبکه ای، محافظت از آنتن در برابر باد را تضمین می کند و دلیل آنکه این رادیو بصورت باندل دردرون آنتن قرارگرفته، این است که ازافت کیفیت و پهنای باند به واسطه کابل های اضافی بین رادیو و آنتن، جلوگیری کند.

ما دو نسخه ی از این کالا در دسترس داریم.این رادیو در سطح جهانی، رنج فرکانسی ۵۱۵۰ -۵۸۷۵ مگاهرتز را پشتیبانی می کند و در کشور امریکا در دو رنج جداگانه ۵۱۵۰-۵۲۵۰ و ۵۷۲۵-۵۸۳۵ مگاهرتز قفل شده است که این قفل غیر قابل حذف است.

معرفی رادیو جدید میکروتیک LHG XL HP5


اطلاعات بیشتر در مورد این محصول: در این قسمت


English Note:
LHG HP5

The LHG is a compact and light 5GHz 802.11 a/n wireless device with an integrated dual polarization 24.5 dBi grid antenna. LHG HP5 comes with two times more output power than our regular LHG 5; and is designed to reach up to 60% longer distances.

The grid design ensures protection against wind; and the fact that the antenna element is built into the wireless unit means no loss on cables.

We have two versions available.

LHG HP5-US (USA) is factory locked for 5170-5250MHz and 5725-5835MHz frequencies. This lock can not be removed.

LHG HP5 (International) supports 5150MHz-5875MHz range (Specific frequency range can be limited by country regulations)
.

ارسال نظر


عکس خوانده نمی‌شود

کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2022 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

کنسرسیوم فرهام افق پارس (شبکه ارتباطات لوناپارس) نماینده رسمی پیشگامان توسعه ارتباطات دارای مجوز ارتباطات ثابت به شماره 17-94-100 از سازمان تنظیم مقررات در ارایه خدمات اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت در سراسر کشور
انصراف