پرداخت آنلاین صورت حساب ها و شارژ سریع سرویس ها


کاربر گرامی: برای پرداخت آنلاین وجه و یا شارژ سرویس خود، می توانید از دو بخش پرداخت موبایلی (USSD CODE) و یا فرم آسان پرداخت برای شارژ سریع سرویس ها و خدمات خود استفاده نمایید.

برای استفاده ازسامانه پرداخت موبایل به طور 24 ساعته در طول ایام هفته می توانید کد #692816*999*788* را برای کلیه سرویس و خدمات اینترنتی و کد #865195*999*788* را برای شارژ سرویس تلفن ثابت ، افزایش اعتبار تلفن خارجه و شارژ حساب سامانه پیام کوتاه شماره گیری نماید و همچنین برای استفاده از پرداخت از سامانه فرم آسان پرداخت پس از پرکردن فرم زیر و بخش سایر موارد مبلغ را ( به تومان )‌ در فیلد مربوطه وارد نموده ، دکمه انجام تراکنش را فشار دهید تا به درگاه بانک (بانک پارسیان) منتقل شوید و پرداخت خود را با استفاده از کلیه کارت های بانکی عضو شتاب انجام دهید.

پس از پرداخت موفق و بازگشت به سایت ، شماره تراکنش صادره را یادداشت و از طریق بخش تماس با ما ، یا ارسال از طریق پیامک به سامانه پیام کوتاه 3000819171 و یا ثبت در بخش مالی سامانه فروش و پشتیبانی کاربران اطلاع دهید تا اقدامات لازم صورت گیرد.
یادآور می‌شود همواره برای پرداخت هرگونه وجه قبلا" هماهنگی و از آمادگی ما برای ارائه خدمات مورد نظر اطمینان حاصل کنید ، در غیر اینصورت مسئول عدم ارائه خدمت یا تاخیر در آن بر عهده شبکه ارتباطات لوناپارس نخواهد بود.
کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2019 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

کنسرسیوم گروه ارتباطات پارس (هنر رایانه و لوناپارس) عاملیت رسمی فروش کشوری اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت شرکت پیشگامان توسعه ارتباط دارای مجوز FCP به شماره 17-94-100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

انصراف