صدای مشتری ، نظام پیشنهادات شبکه ارتباطات لوناپارس


همکاران ما در شبکه ارتباطات لوناپارس همواره تلاش مي نمايند تا بصورت مستمر همزمان با بهينه سازي و ارتقاء سطح کيفيت خدمات، رضايت هرچه بيشتر کاربران را جلب نمايند. در همين راستا گروه "صداي مشتري ، نظام پیشنهادات لوناپارس" اين شرکت، تحت نظارت مستقيم مدير محترم عامل و به منظور افزايش رضايتمندي کاربران محترم، آماده پاسخگويي و دريافت نظرات، انتقادات و پيشنهادات شما مي باشد.

شما مي توانيد با هر يک از روشهاي ذيل با گروه مربوطه ارتباط برقرار نماييد:

- ارسال ايميل: شما مي توانيد جهت مطرح نمودن نظرات، انتقادات و پيشنهادات خود، مطالب خود را از طريق پست الکترونيک و به آدرس complaint@lunapars.net ارسال فرماييد. همچنين در صورت وجود مستندات موارد را به پيوست نامه ارسال فرماييد. ضمنا خواهمشند است به منظور امکان برقراري ارتباط و پاسخگويي سريعتر و بهتر، اطلاعات تماس خود را شامل، نام و نام خانوادگي، تلفن تماس و آدرس پست الکترونيک، و همچنين اطلاعات خدمات خود شامل نام کاربري و شماره اشتراک در نامه قيد بفرماييد.

 

- در صورتیکه تمایل به طرح نظرات و انتقادات خود از طریق تماس تلفني داشته باشيد، مي توانيد در هر ساعت از شبانه روز با تماس با شماره 91090906 (تهران) و 91010109 (کرج) نسبت به طرح موارد خود اقدام فرماييد. به منظور امکان برقراري ارتباط و پاسخگويي سريعتر و بهتر، اطلاعات تماس خود را شامل، نام و نام خانوادگي، تلفن تماس و آدرس پست الکترونيک، و همچنين اطلاعات خدمات خود شامل نام کاربري و شماره اشتراک را اعلام بفرماييد.

 

مشترکان محترم مي توانند با ورود به بخش " صداي مشتري " صداي خود را به كميته صداي مشتري و نظام پیشنهادات شبکه ارتباطات لوناپارس برسانند. تاكنون تمامي اطلاعاتي كه مشترکان از طريق صداي مشتري به نظام پیشنهادات ارسال نموده اند، مورد بررسي قرار گرفته است. جلسه نظام پیشنهادات بصورت منظم تشكيل شده و اطلاعات مختلف از جمله فرم هاي پرشده اينترنتي را مورد بررسي قرار ميدهد.همکاران ما حداکثر در طي 72 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

 کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2022 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

کنسرسیوم فرهام افق پارس (شبکه ارتباطات لوناپارس) نماینده رسمی پیشگامان توسعه ارتباطات دارای مجوز ارتباطات ثابت به شماره 17-94-100 از سازمان تنظیم مقررات در ارایه خدمات اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت در سراسر کشور
انصراف