سرور مجازی Mikrotik ابری ایران


سرور مجازی میکروتیک برای چه مواردی استفاده میشوند:

از استفاده های اصلی میکروتیک میتوان به قابلیت اصلی همچون فایروال (Firewall) و نت (NAT) در میکروتیک اشاره کرد که بیشتر در حوزه سرور های مجازی میکروتیک مورد استفاده قرار میگیرد.

برای مثال شما در صورتی که تجهیزات فایروال سخت افزاری و یا نرم افزاری در ایران داشته باشید و برای آپدیت تجهیزات نیاز است که حتما از ای پی خارج از کشور استفاده شود ( با توجه به محدود کردن ای پی های ایران از سمت شرکت های ارائه دهنده سخت افزار ها و فایروال های فیزیکی ) باید در تجهیزات خود اطلاعات تونل اختصاصی خود را وارد کنید تا ای پی دیوایس شما به خارج از کشور تغییر پیدا کند تا بدون مشکل اپدیت های مورد نظر را دریافت کنید .

از دیگر استفاده های این سرویس ارتباط pptp – l2tp امن با سیستم شخصی و یا روتر شما میباشد . در این ارتباط با انجام کانفیگ های مربوط بر روی میکروتیک میتوانید سرویسی با IP اختصاصی داشته باشید و ترافیک روتر (مودم) خود را از شبکه ای پی مورد نظر عبور دهید .  با توجه به اینکه بسیاری از موسسات خارجی و سایت های برنامه نویسی  و شرکت های هواپیمایی و.. تحریماتی بر روی ای پی های ایرانی انجام داده اند به وسیله این روش میتوانید به این شبکه ها و سایت ها دسترسی امن داشته باشید .از روش های دیگر استفاده در بیشتر مورد استفاده شرکت ها و سازمان ها قرار میگیرد ایجاد ارتباط های تونلی مانند ipip – eoip – gre و.. که معمولا برای همگام سازی ارتباط بین شرکت ها  و سازمان ها انجام میگیرد به طور مثال در این روش میتوانید تونلی ایجاد کنید . این تونل میتوانید بین یک شرکت در ایران و خارج از کشور و یا ایران به ایران باشد و میتوان تمامی تجهیزات را در یک شبکه قرار داد .


برای مشاوره قبل از خرید می توانید با مرکز تماس 24 ساعته فروش و پشتیبانی کاربران تماس حاصل نمایید.
کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2022 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

کنسرسیوم فرهام افق پارس (شبکه ارتباطات لوناپارس) نماینده رسمی پیشگامان توسعه ارتباطات دارای مجوز ارتباطات ثابت به شماره 17-94-100 از سازمان تنظیم مقررات در ارایه خدمات اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت در سراسر کشور
انصراف