سرويس اتصال به شبكه IP ملي Interanet


با توجه به ایجاد یک بستر وسیع IP در سطح کشور با گستردگی در مراکز کلیه استان ها و همچنین قابلیت دسترسی کلیه شهرها به این شبکه از طریق شبکه های دسترسی استانی ( ATM;TDM ) شبکه ارتباطات لوناپارس سرویسی بنام ” اینترانت" یا همان " شبکه ملی " را به متقاضیان ارائه می دهد که در این سرویسIP آدرس های Private در داخل کشور بصورت یکتا و سازمان دهی شده توسط مخابرات و سازمان فن آوری اطلاعات تخصیص داده می شود .

با اتصال متقاضیان به این شبکه ( با پهنای باند های مورد نیاز) امکان دسترسی به کلیه نود ها و میزبان های (host)داخل کشور ( شامل آدرسهای معتبر اینترنتی داخل کشور و نیز آدرس هایPrivate متصل شده به این شبکه در سراسر کشور ) فراهم می گردد.

در اين روش متقاضي با درخواست بستر اينترنت از مخابرات شهر خود نسبت به تهيه اين بستر اقدام نموده و پس از فراهم نمودن آن ارتباط از طريق تهيه دو مودم فراهم خواهد شد. در اين روش شركت ديتا بابت انتقال پهناي باندهاي مختلف نسبت به دريافت هزينه متناسب با ميزان پهناي باند اقدام مي نمايد.


کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2022 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

کنسرسیوم فرهام افق پارس (شبکه ارتباطات لوناپارس) نماینده رسمی پیشگامان توسعه ارتباطات دارای مجوز ارتباطات ثابت به شماره 17-94-100 از سازمان تنظیم مقررات در ارایه خدمات اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت در سراسر کشور
انصراف