لایسنس های RouterOS میکروتیک - Mikrotik License
لایسنس ها مجوزهایی هستند که بنا بر مشخصات سخت افزاری روتربردها و امکان پشتیبانی از تعداد کلاینت های User Manager و یا کلاینت هایی که از انواع تانلها استفاده می کنند تعریف می شوند و بر اساس نوع آنها، امکاناتی را به RouterOS در روتربردهای میکروتیک می دهد. به طور کلی لایسنس ها در 4 سطح 3، 4، 5 و 6 ارائه می شوند و هرکدام از این Level ها امکان پشتیبانی از مقدار معینی کلاینت دارند. به عنوان نمونه کلاینت های User Manager با توجه به سطح لایسنس در Level 4  از 20  کلاینت، Level 5 از 50 کلاینت، 3 Level  از 10 کلاینت و در Level 6 از نا محدود کلاینت پشتیبانی می کند.

بنابراین می توان نتیجه گرفت که میزان پشتیبانی از کلاینت های User Manager ارتباطی به تعداد کلاینت های ثبت شده در شبکه نداشته و بستگی به Level لایسنس مورد استفاده، دارد. به همین ترتیب تعداد کلاینت های Hotspot ،PPPOE ،PPTP ،L2TP و OVPN با توجه به Level لایسنس مشخص می شود. تنها لایسنس Level 6 امکان پشتیبانی از تمامی کلاینت های PPPOE ،PPTP ،L2TP ،OVPN ،Hotspot  و User Manager  را به صورت نامحدود دارا می باشد. شما به راحتی می توانید لایسنس های سطح 4،5 و 6 را به صورت آنلاین از طریق شبکه ارتباطات لوناپارس خریداری و از بخش کاربری برای مدت نامحدود به آن دسترسی داشته باشید.


MikroTik RouterOS Level 4

موجود است
2.475.000 تومان
 MikroTik RouterOS Level 4 CHR

موجود است
2.630.000 تومان
MikroTik RouterOS Level 5

موجود است
5.225.000 تومان
MikroTik RouterOS Level 6

موجود نیست
-کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2023 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

کنسرسیوم فرهام افق پارس (شبکه ارتباطات لوناپارس) نماینده رسمی پیشگامان توسعه ارتباطات دارای مجوز ارتباطات ثابت به شماره 17-94-100 از سازمان تنظیم مقررات در ارایه خدمات اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت در سراسر کشور
انصراف