مجوزهای ارایه خدمات و همکاران سازمانی شبکه ارتباطات لوناپارسسازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي با استناد به ماده 7 قانون وظايف و اختيارات وزارت ارتباطات و فنآوري اطلاعات مصوب 19/9/1382 مجلس شوراي اسلامي از تجميع معاونت امور مخابراتي وزارت ارتباطات و فنآوري اطلاعات و اداره كل ارتباطات راديويي، به منظور ايفاي وظايف و اختيارات حاكميتي، نظارتي و اجرايي در بخش تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي وابسته به وزارت ارتباطات و فنآوري اطلاعات تاسيس شده است. اين سازمان يك نهاد مستقل قانونگذار و نظارتي است كه نقش آن رقابتي كردن بازار ارائه خدمات مخابراتي و بالا رفتن كيفيت خدمات آنهاست.


ميزان اهميت و نقش به سزاي اين نهاد در رونق بخش خصوصي از وظايفي كه برمبناي اساسنامه بر عهده آن گذاشته شده است مشخص مي‌باشد.


سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي به منظور اجراي مصوبات كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات و تحقق اهداف و ايفاي وظايف مورد نظر در بخش ارتباطات راديويي تاسيس شده و رئيس اين سازمان معاون وزير است. 

 
 

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

در اجرای ماده 12 قانون حمایت از حقوق پدید آورندگان نرم افزارهای رایانه ای و حمایت عملی از حقوق یادشده درآن، با تلاش بی وقفه‌ی دست‌اندرکاران صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور، جهت نظم بخشی و ساماندهی فعالیت های تجاری رایانه ای مجاز، سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با هدف تنظیم گری مناسبات بخش خصوصی و دولت و مشارکت موثر در ساماندهی امور تجاری رایانه ای براساس قانون حمایت از پدیدآورندگان نرم افزار (مصوب 4/10/1379 مجلس شورای اسلامی) و آیین نامه مصوب هیات وزیران (مصوب 24/4/1383) از تیرماه سال 1384 فعالیت خود را آغاز نمود و با ادغام انجمن شرکتهای انفورماتیک ایران به عنوان سازمانی مردم نهاد در شش سال گذشته در این زمینه فعال بوده است.


نام شرکت
شماره مجوز فعالیت نظام صنفی رایانه ای
حوزه فعالیت
قلمرو فعالیت
توسعه فن آوری اطلاعات فرهام افق پارس
26011284
فناوری اطلاعات و ارتباطات
سراسر کشور

 


 


Zoiper سافت فون رایگانی است که به شما اجازه می دهد تا با دوستان، اعضای خانواده، همکاران و شرکای تجاری خود به صورت صوتی، تصویری یا متنی مکالمه کنید. برخلاف دیگر نرم افزارهای ارتباطی مانند اسکایپ یا وایبر، این نرم افزار کاملا متن باز بوده و می تواند با همۀ سرویس دهنده های VoIP یا PBX به راحتی منطبق شود. این ویژگی به امکان برقراری تماس با کیفیت بالا و هزینه کم را برای افراد فراهم می کند. این نرم افزار برای پلت فرم های مختلف مانند Windows, Mac, Linux, Android, iOS و ویندوز فون عرضه شده است.


مرکز توسعه تجارت الکترونیکی
یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص  خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

برای مشاهده تصویر بزرگتر کلیک کنیدشرکت پیشگامان توسعه ارتباطات
شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات در راستاي توسعه صنعت IT كشور و پیشبرد اهداف اطلاع رسانی به عموم هموطنان گرامی فعاليت خود را از سال 1382 به صورت جدي و با بهره گيري از نيروهاي متخصص آغاز نموده است . این شرکت ، در همین راستا موفق به دریافت مجوز PAP و در سال 1394 موفق به دریافت مجوز FCP پروانه ایجاد و بهره برداری از شبکه ارتباطات ثابت، گردید .


نام شرکت
شماره و ثبت قرارداد
حوزه فعالیت
قلمرو فعالیت
توسعه فن آوری اطلاعات فرهام افق پارس
 ص-ی/98/3002 و / ص-ی/2573
سراسر کشور

انجمن انفورماتیک ایران

اﻧﺠﻤﻦ اﻧﻔﻮرﻣﺎﺗﻴﻚ اﻳﺮان، ﻧﺨﺴﺘﻴﻦ اﻧﺠﻤﻦ ﻋﻠﻤﻲ رﺷـﺘﺔ ﻛـﺎﻣﭙﻴﻮﺗﺮ در ﻛﺸﻮر اﺳﺖ ﻛﻪ ﺑﺎ از ﺑﻴﺶ ﺳﻲ و ﭘﻨﭻ ﺳـﺎل ﺳـﺎﺑﻘﺔ ﻓﻌﺎﻟﻴـﺖ، ﺧـﺪﻣﺎت ﻋﻠﻤﻲ ﭼﺸﻤﮕﻴﺮي را ﺑﻪ اﻧﺠﺎم رساﻧﺪه و ﻫﻤـﻮاره از ﺳـﻮي وزارت ﻋﻠـﻮم ﺗﺤﻘﻴﻘﺎت و ﻓﻨﺎوري ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﻳﻜﻲ از اﻧﺠﻤﻦ ﻫﺎي ﻋﻠﻤـﻲ ﻓﻌـﺎل ﻛﺸـﻮر ﺷﻨﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪه اﺳﺖ. 

شرکت ارتباطات ثابت پارسیان
شرکت ارتباطات ثابت پارسیان، به عنوان بزرگ‌ترین کنسرسیوم بخش خصوصی، از جمعی بالغ بر ۱۴۰ سهامدار تشکیل شده است که این سهامداران جزو افراد و شرکت های پیشگام ارائه دهنده خدمات ارتباطی و مخابراتی در ۳۱ استان کشور میباشند. این شرکت با اتکا بر توانمندیهای بالفعل نمایندگان و بهره‌گیری از نیروهای کارآمد و متخصص خود، توانسته است بزرگ‌ترین شبکه‌ی دسترسی بر روی بستر های سیمی و بیسیم را ایجاد و با ارائه خدمات متنوع و موثر، زمینه بهره برداری از سرویسهای با کیفیت را برای تمامی کاربران در سطح کشور فراهم سازد. مهم‌ترین فعالیت‌ها و خدمات این شرکت، ارایه‌ی خدمات اینترنت بر روی بستر پرسرعت بیسیم، ارائه خدمات تلفن ثابت بر روی بستر IP، مکالمه‌ی تلفن بین‌المللی، خدمات مرکز داده‌ها و دامنه و ... است.

نام شرکت
شماره و ثبت قرارداد
حوزه فعالیت
قلمرو فعالیت
توسعه فن آوری اطلاعات فرهام افق پارس
96-sh81
سراسر کشور


کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2022 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

کنسرسیوم فرهام افق پارس (شبکه ارتباطات لوناپارس) نماینده رسمی پیشگامان توسعه ارتباطات دارای مجوز ارتباطات ثابت به شماره 17-94-100 از سازمان تنظیم مقررات در ارایه خدمات اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت در سراسر کشور
انصراف