خدمات دیتاسنتر و میزبانی وب (هاستینگ) شبکه ارتباطات لوناپارس

خدمات دیتاسنتر و میزبانی وب شبکه ارتباطات لوناپارسانتقال سایت های اینترنتی ایرانی به داخل کشور از سال 1387 به صورت جدی در دستور کار، مدیران سازمانها و شرکتهای مهم از جمله وزارتخانه ها، سازمانهای دولتی، شرکتها و نیز مراکز حساس سیاسی، اقتصادی و فرهنگی قرار گرفته است. برای کمک به تحقق این امر ملی، شبکه ا رتباطات لوناپارس به عنوان شرکتی پیشتاز در عرصهIT کشور و دارنده رتبه های عالی از مراکز مورد نیاز ، با هدف ارتقاء امنیت (IT Security) و پایداری خدمات (Business Continuity) در حوزه فنآوری اطلاعات اقدام به راه اندازی دیتاسنتر بزرگی نموده، که در حال حاضر این دیتاسنتر میزبان سایت های پربازدید اداری سازمانی و شخصی در روزهای پرترافیک می باشد. شبکه ارتباطات لوناپارس با استفاده از ظرفیت ایجاد شده در حال حاضر آمادگی ارائه کلیه خدمات مربوط به دیتاسنتر از جمله ارایه سرور اختصاصی" Dedicated Server " ،میزبانی سرور" Co-Location " ، سروراختصاصي مجازي " Virtual Private Server " و ميزباني صفحات وب " Web-Hosting " به شرکتها و سازمانهای علاقمند را دارد.


ویژگی های دیتاسنتر شبکه ارتباطات لوناپارس: مرکز داده های شبکه ارتباطات لوناپارس در دو بخش به نام " پویا پارس " به منظور ارایه سرویس میزبانی وب و نمایندگی حجمی با کنترل پنل محبوب cPanel و " صبا پارس " به منظور ارایه خدمات سرور اختصاصی و مجازی به همراه واگذاری اجاره فضای میزبانی کلوکیشن در محل شرکت شبکه لوناپارس و بخشی در مرکز داده های " برج میلاد تهران " ، از طریق فیبرنوری به شرکت زیرساخت ایران، مخابرات ایران، شبکه فیبرنوری سازمان کنترل ترافیک تهران (TTCC) و شرکت انتقال داده های آسیاتک، شرکت ارتباطات ثابت پارسیان و شرکت پیشگامان متصل است، که این امر پایداری سرویس های این شرکت را به میزان قابل توجهی افزایش داده است. میزان پهنای باند شبکه لوناپارس که به مشتریان پرسرعت فروخته می شود بیش از 18گیگابایت در ثانیه می باشد که نشان دهنده ظرفیت بسیار بالای این شرکت برای خدمات دیتاسنتر است.


LunaPars Telecom IDC-DET-IX 2018-2019 Monitoringهمچنین شبکه ارتباطات لوناپارس به عنوان یکی از حامیان معنوی سیستم دیتالایف انجین فارسی از سال 1385 تا امروز، به عنوان تنها سرویس دهنده اختصاصی میزبانی وب سیستم مدیریت و محتوای دیتالایف انجین فارسی در کشور ایران می باشد که آماده خدمتگذاری به عموم هموطنان و استفاده کنندگان از این سیستم محتوای محبوب می باشد.خدمات سرور مجازی:

سرور مجازی لینوکس چیست؟

به سرورهایی که به صورت مجازی و کاملا مستقل همانند سرورهای اختصاصی و با سطح دسترسی کامل بر روی سرور های اختصاصی فیزیکی ارائه می شوند سرور مجازی میگویند. هر سرور مجازی به طور مستقل سهم خاصی از منابع سرور همانند رم (rom);سی پی یو (C.P.U) و یا هارد (H.D.D) را در بر میگیرد. VMware در واقع تکنولوژی مجازی سازی است که بر روی سرور اختصاصی نصب شده که با مدیریت آن سرورهای مجازی ارائه می شوند.


از عمده مزیت های این تکنولوزی مصرف منابع کم وسرعت بسیار بالا در پردازش اطلاعات می باشد. سرور های مجازی لینوکس همانطور که از اسمشان پیداست برگرفته از سیستم عامل لینوکس می باشند و شما دسترسی کامل را برای اعمال هر موردی بر روی سرور خود خواهید داشت. سرورهای مجازی لینوکس شبکه ارتباطات لوناپارس بر روی سرورهای اختصاصی به همراه آخرین تکنولوزی سخت افزاری و منابع سخت افزاری به روز ارائه می شوند که این تضمین را به شما خواهد داد تا بتوانید از سرور های خود به نحو احسنت بهره مناسب را برده و نیاز های خود را برطرف نمایید.
کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2022 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

کنسرسیوم فرهام افق پارس (شبکه ارتباطات لوناپارس) نماینده رسمی پیشگامان توسعه ارتباطات دارای مجوز ارتباطات ثابت به شماره 17-94-100 از سازمان تنظیم مقررات در ارایه خدمات اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت در سراسر کشور
انصراف