درباره ما


با شبکه ارتباطات لوناپارس آشنا شويد:


در طول دهه گذشته بر اثر گسترش روز افزون شبکه اينترنت و افزايش زمينه هاي حضور افراد مختلف در اين شبکه هرروز شاهد ازدياد تقاضاهاي حضور در اين شبکه بين المللي از چهار سوي جهان مي باشيم. ايرانيان نيز به عنوان ملتي فرهيخته و علم پرور به سهم خود بخش قابل توجهي از اين تقاضاها را به خود اختصاص داده اند.

در راستاي کمک به گسترش هر چه بيشتر حضور ايرانيان و سايتهاي ايراني در شبکه جهاني ، لوناپارس در تابستان سال 1383 با در اختيار گرفتن چند سرور در آمريکا و کانادا به صورت انحصاري آغاز به ارائه سرويسهاي ميزباني وب با حداکثر کيفيت ممکن و تحت استانداردهاي جهاني در سراسر ايران نموده است.

ما عامل اصلي موفقيت و پيشرفت خود را در تخصص و علاقه پرسنل خود به فناوري اطلاعات مي دانيم. توجه ويژه ما به ارائه به موقع و دقيق خدمات بعد از فروش به يکايک مشتريان محترم خود با رعايت کليه حقوق آنان و احترام به آزادي در انتخاب ميزبان خود مي باشد. از اين رو لوناپارس با ارائه قيمتهای عادلانه و منطبق با معیارهای جهانی و تامین کاملترین خدمات بعد از فروش به مشتریان ، سعی در جلب هر چه بیشتر رضایت خاطر آنان نموده است.ما اعتقاد راسخ به فردايي روشن براي لوناپارس در آينده فناوري اطلاعات در ايران داريم. ما دستيابي به اين هدف را در گرو همياري هر چه بيشتر شما مشتريان عزيز مي دانيم.

 

فهرست برخی از مشتریان شبکه ارتباطات لوناپارس

 

صحبتي با شما:
شركت توسعه فن آوری اطلاعات فرهام افق پارس ( با نام تجاری شبکه ارتباطات لوناپارس) ثبت شده در اداره ثبت شركت ها و مالكيت صنعتي در سال 1385 دارای مجوز رسمی به شماره 26011284 ارائه خدمات در حوزه فناوری اطلاعات ، انفورماتیک و ارتباطات در سراسر کشور، توسط گروهي از متخصصين، با سابقه بيش از 10 سال در عرصه انفورماتيك تأسيس گرديده است. اين شركت افتخار دارد با همكاري شركت هاي معتبري همچون AsiaTechوLaser به عنوانNetwork andSolution Provider جهت ارائه اینترنت پرسرعت ADSL و همکاری در زمینه توسعه و راه اندازی Wimax ، همکاری با افرانت ، اولین شبکه ICP ایران جهت توسعه خدمات اینترنت Dialup و تلفن بین الملل در کلانشهر کرج (استان البرز) و همچنین ارائه خدمات بر روي بستر فيبر نوري خود به كليه اشخاص، شركت ها و سازمان هاي دولتي در سراسر ايران سرويس دهي نمايد.

در حال حاضر شبکه ارتباطات لوناپارس در بیش از 18 استان پهناور (560 مرکز مخابراتی در 240 شهر و شهرستان) در کشور ایران آماده ارائه سرویس ها و خدمات ویژه کاربران خانگی و سازمانی در حوزه ارتباطات ، اینترنت و انتقال داده ها بوده و بیش از یکصد هزار کاربر خانگی و سازمانی در سرویس های متنوع ADSL ، پهنای باند اختصاصی ویژه مراکز سازمانی و بیش از ده ها هزار مشترک میزبانی وب ، خدمات دیتاسنتر و ثبت دامنه را تحت پوشش خود قرار داده است.


فهرست برخي از توانمندي هاي شركت:
ارائه و ايجاد دسترسي به شبكه اينترنت از طريق خطوط زميني (شهري و بين شهري)، ماهواره اي و بيسيم
توليد و مشاوره در زمينه نرم افزار هاي تحت وب و دسكتاپ (مديريت محتوا (CMS)
تولید و مشاوره طراحی و ساخت پورتال هاي سازماني و سيستم هاي مديريت پروژه
تولید و طراحی سيستم هاي پيام رساني(SMS) بر روي بستر IP
تولید و طراحی سيستم هاي مديريت روابط مشتري (CRM) در جهت طرح تكريم ارباب رجوع و غيره
راه اندازي سيستم هايP2P ، P2MP و غيره.
مشاوره و ارائه راه حل در زمينه هاي امنيت اطلاعات (Data Security) به روش هاي مديريت دسترسي، بالابردن و تعالي دسترسي از راه دور به منابع

جلوگيري از دسترسي هاي ناخواسته به منابع اطلاعاتي داخل سازمان

ايمن كردن تراكنش ها (Transactions) از طريق روش هاي CA و غيره

تجزيه و تحليل شبكه به منظور مشخص كردن حفره ها و ارائه راه حل براي رفع مشكلات موجود و غيره.
ايجاد شبكه هاي LAN،WAN، MAN،CAN و غيره با زيرساخت هاي مخابراتيVPN، MPLS،Leased Line، Wireless،Broadband، VoIP،CCTV و غيره.
خدمات نگهداري و پشتيباني از شبكه هاي سازمان ها نظير نگهداري زيرساخت، نرم افزار و سخت افزار و غيره.
همکاری با مراکز تحقیقاتی جهت ارائه سرویس های لازم و ارائه خدمات پشتیبانی
راه اندازی و حمایت های مالی و معنوی در زمینه وب سایت های پربازدید
ارائه سرویس های میزبانی وب و ثبت دامنه ملی و غیره
ارائه خدمات دیتاسنتر داخلی کشور ایران با پایداری 99.9%
و...


کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2024 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

کنسرسیوم فرهام افق پارس (شبکه ارتباطات لوناپارس) نماینده رسمی پیشگامان توسعه ارتباطات دارای مجوز ارتباطات ثابت به شماره 17-94-100 از سازمان تنظیم مقررات در ارایه خدمات اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت در سراسر کشور
انصراف