مشاوره و راهکارهای خاص لوناپارس برای حل چالش های سازمان شما


 

 

 

سازمان های بزرگ برای افزایش بهره وری و حل مشکلات سطح سازمان به دنبال بهره مندی موثر از سرویس های IT و ICT هستند. بكارگیری فناوری اطلاعات ، تحول گسترده ای را در امور اداری و سیستم‌ های اطلاعاتی به دنبال داشته است، همچنین مطالعات نشان می دهد كه بین سرمایه گذاری در حوزه فناوری اطلاعات، بازده سازمان ها و بهره‌ وری نیروی انسانی ارتباط مستقیم و مثبتی وجود دارد.

استفاده راهبردی و موثر فناوری اطلاعات در سطح سازمانی نیازمند وجود بستر اینترنت اختصاصی مناسب با سرعت، کیفیت و ثبات بالا می باشد.

اینترنت اختصاصی شبکه ارتباطات لوناپارس به شما کمک می کند تا از امکانات بهتر و مطمئن تری جهت ارسال و دریافت اطلاعات، نسبت به رقبای خود بهره مند گردید . شبکه ارتباطات لوناپارس با همکاری شرکت انتقال داده اهی آسیاتک با در اختیار داشتن بیش از 100پایگاه ( یا سایت فرعی) در محدوده‌ی شهر تهران و مناطق شهری و صنعتی کرج، فارس ، لرستان ، مرکزی ، خراسان رضوی ، گیلان ، آذربایجان شرقی و غربی ، اصفهان ، کرمان ، یزد ، جزیره کیش، خوزستان ، سمنان ، قزوین ، مازندران و زنجان امکان برقراری ارتباط بی‌ سیم را برای اکثر نقاط ذکر شده فراهم نموده است.

اشتراک مکانی Colocation
استفاده از خدمات یک مرکز داده‌ ی مناسب، بهترین راه حل برای بهره‌ مندی از مزایای سرورهای مرکزی است. موسسات و سازمان‌های بزرگ جهت نگهداری ایمن و استاندارد سرورهای خود نیاز به امکان بهره‌مندی از فضای استاندارد، تامین برق دائمی و بدون قطعی، پهنای باند با کیفیت و متناسب با نوع سرویس، و آسودگی خاطر از تامین امنیت فیزیکی و اطلاعاتی سرورها دارند.

مرکز داده شبکه ارتباطات لوناپارس با بهره مندی از امکانات بروز، پهنای باند با کیفیت و نیروی انسانی متخصص آماده میزبانی سرورهای شرکت های بزرگ، سازمان ها و نهادها می باشد.

 

 

جهت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل گنید
 
 و یا با شماره تلفن 91090906 021 تماس حاصل نمایید. 

 


کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2022 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

کنسرسیوم فرهام افق پارس (شبکه ارتباطات لوناپارس) نماینده رسمی پیشگامان توسعه ارتباطات دارای مجوز ارتباطات ثابت به شماره 17-94-100 از سازمان تنظیم مقررات در ارایه خدمات اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت در سراسر کشور
انصراف