اشتراک فضای دیتاسنتر و سرورها


 

 

ایجاد بستر لازم برای حضوری ماندگار، همیشه در دسترس و با کیفیت بر روی اینترنت، نیازمند سرمایه‌گذاری‌های کلان مالی و انسانی بوده و برای شرکت‌های نیازمند به این گونه خدمات، به هیچ عنوان توجیه اقتصادی نخواهد داشت.

 

تأسیس و راه‌اندازی یک مرکز داده ) (Data Centerحرفه‌ای با تمامی امکانات جهت اتصال با کیفیت به شبکه بین‌المللی اینترنت و یا شبکه ملی اطلاعات (اینترانت) کاری بسیار زمان بر و پر هزینه می‌باشد. نکته مهمتر اینکه حضوری ماندگار بر روی اینترنت، نیازمند دارا بودن ساز و کارهای مقابله با حملات اینترنتی در ابعاد بسیار بسیار گسترده DDoS و همچنین در اختیار داشتن نیروهایی کارآزموده و متبحر جهت جلوگیری از انواع نفوذهای اینترنتی می‌باشد.

 

شبکه ارتباطات لوناپارس با فراهم آوردن این ۲مهم، و با هدف جلوگیری از خروج ترافیک غیر ضروری از کشور، اقدام به ارائه سرویس Colocation در فضای مرکز داده اصلی خود در دیتاسنتر برج میلاد و پارک فناوری پردیس نموده است.مشتریان بالقوه این سرویس را ISPها، خبرگزاری‌ها، وزارتخانه‌ها و کلیه سازمان‌هایی تشکیل می‌دهند که نیاز به حضور ۲۴ساعته ، با کیفیت و امن بر روی اینترنت و یا اینترانت داشته و به دنبال راهکاری مطمئن و مقرون به صرفه می‌باشند.

 

استفاده از تمامی امکانات بالقوه مرکز داده اصلی لوناپارس، پشتیبانی ۲۴ساعته، دسترسی فیزیکی به تجهیزات در حداقل زمان، بهره مندی از راهکارهای امنیتی ویژه رسپینا جهت مقابله با حملات اینترنتی و بسیاری پارامترهای دیگر را می‌توان از دلایل اصلی انتخاب این سرویس توسط سازمان‌های گوناگون دانست.

سرویس اشتراک فضای لوناپارس، با استفاده از فضای مجهز به امکانات پیشرفته امنیتی، تهویه هوا، کنترل رطوبت، فضای اختصاصی سرورها، تامین برق اضطراری و کلیه ملزومات، به شرکت ها و موسسات این امکان را می دهد تا از قرار گرفتن سرورها و تجهیزات خود در مکانی مناسب اطمینان حاصل نمایند.

 

ویژگی های اشتراک فضای دیتاسنترشبکه ارتباطات لوناپارس:

   • ارتباط بر روی 2 درگاه 8 گیگابیتی با اتصال فیبر نوری به اتاق داده های کشور در ارتباطات زیرساخت
   • تامین نیروی برق دائم با استفاده از UPS و ژنراتور
   • تامین امنیت محیطی با استفاده دوربین مداربسته و راهکار ۲۴ ساعته احراز هویت
   • خدمات پشتیبانی شبانه روزی و ایام تعطیل
   • ارائه خدمات امنیت اطلاعات (IDS/IPS)
   • ارائه پنل جهت مانیتورینگ مصرف مشترک
   • امکان تغییر اطلاعات IP مشترک در Ripe
   • امکان برقراری ارتباط BGP در صورت نیاز
    
   جهت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل کنید
    
    و یا با شماره تلفن 91090906 021 تماس حاصل نمایید. 
    


کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2023 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

کنسرسیوم فرهام افق پارس (شبکه ارتباطات لوناپارس) نماینده رسمی پیشگامان توسعه ارتباطات دارای مجوز ارتباطات ثابت به شماره 17-94-100 از سازمان تنظیم مقررات در ارایه خدمات اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت در سراسر کشور
انصراف