افتتاح بخش نقد و بررسی و فروشگاه اینترنتی شبکه ارتباطات لوناپارس

تاریخ : بازدید : 5218 دسته بندی : فروشگاه آنلاین
0
افتتاح بخش نقد و بررسی و فروشگاه اینترنتی شبکه ارتباطات لوناپارس


بسیار مفتخر هستیم در این دوران که مثل یک چشم به هم زدن گذشت ، توانستیم پس از تغییراتی سریع و ارزشمنده ، خصوصا نسبت به پرتال ، سرویس ها و خدمات به شما عزیزان خدمتی ارائه کنیم.

در این مسیر همواره در تلاش بودیم کامل ترین خدمات را به بهترین شکل به شما ارائه کنیم تا شاید بتوانیم بخش کوچکی از اعتماد، همراهی و لطف شما را جبران کنیم، همراهی و اعتمادی که نه تنها مسئولیت ما را در انجام وظیفه سنگین تر میکرده بلکه همواره انگیزه ای مضاعف برای تلاش بیشتر نیز بوده است.

تا به امروز با استقبال شما از خدمات ما موفق شدیم بخش ها و سرویس های مختلفی به مجموعه شبکه ارتباطات لوناپارس به عنوان یکی از قویترین و بزرگترین مجموعه های سرویس دهنده خدمات ارتباطی و اینترنتی در ایران اضفه کنیم، و اما در راستای ارائه خدمات کامل تر به مخاطبان عزیزشبکه لوناپارس با افتخار خبر افتتاح فروشگاه اینترنتی خود با هدف معرفی برترین و محبوب ترین محصولات روز دنیا در خصوص تجهیزات شبکه را اعلام میکند.

همراه ما باشید...

ارسال نظر


عکس خوانده نمی‌شود

کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2022 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

کنسرسیوم فرهام افق پارس (شبکه ارتباطات لوناپارس) نماینده رسمی پیشگامان توسعه ارتباطات دارای مجوز ارتباطات ثابت به شماره 17-94-100 از سازمان تنظیم مقررات در ارایه خدمات اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت در سراسر کشور
انصراف