بسته نرم افزاری راهیاب سفر لوناپارس نسخه 2.3 بتا


به منظور ارج نهادن به فرهنگ و استفاده مناسب از نرم افزارهاه و خدمات مبتنی بر وب و رشد آن در جامع ، بسنه نرم افزاری راهیاب سفر (لونا مپ یا همان به زبان انگلیسی Luna Map) که به صورت رایگان برای استفاده عموم برنامه نویسی و طراحی گردیده آماده استفاده قرار گرفت.

 

این بسته نرم افزاری (راهیاب سفر) قادر است برترین مسیر بین مبدا و مقصد را بر روی نقشه به شما نمایش دهد! شما قادر هستید براحتی مبدا و مقصد خود را به زبان فارسی در محل مشخص وارد کنید تا نرم افزار با جزئیات کامل مناسب ترین مسیر را در اختیار شما قرار دهد! از دیگر قابلیت های این سیستم میتوان به قابلیت ایجکس بودن ، قابلیت پرینت از مسیر ها اشاره کرد. فراخوان نقشه ازGoogle Maps ارسال می شود و درستی آن با تایید گوگل 99% پایداری میباشد.

 

در حال حاظر این سیستم به همت برنامه نویسان و طراحان شبکه ارتباطات لوناپارس با نسخه 2.3 بتا آماده بهره برداری گردیده است و کاربران و علاقمندان این امکان را خواهند داشت که به مراجعه به لینک صفحه اصلی راهیاب سفر لوناپارس و یا کلیک بر روی تصویر زیر از امکانت این نرم افزار بهرمند گردد.

 


 

لذت یک سفر پر هیجان را با نرم افزار راهیاب سفر لوناپارس تجربه کنید.

راهیاب سفر | نسخه 2.3 بتا | تابستان 1394


کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2023 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

کنسرسیوم فرهام افق پارس (شبکه ارتباطات لوناپارس) نماینده رسمی پیشگامان توسعه ارتباطات دارای مجوز ارتباطات ثابت به شماره 17-94-100 از سازمان تنظیم مقررات در ارایه خدمات اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت در سراسر کشور
انصراف