ترافیک رایگان کاربران شبکه لوناپارس در وب سایت ParsDL

تاریخ : بازدید : 2529 دسته بندی : خبرها
0
ترافیک رایگان کاربران شبکه لوناپارس در وب سایت ParsDL


ترافیک اینترنت مشترکان شبکه ارتباطات لوناپارس در سراسر کشور برای بهره‌مندی از خدمات محتوایی ارایه شده در وب‌سایت‌ ParsDL (پارس دانلود ، مرجع دانلود رایگان ایرانیان) از امروز 19 آبان ماه به طور کامل رایگان محاسبه خواهد شد.

مشتریان اینترنتی شبکه لوناپارس از امروز می‌توانند محتوای موجود در وب‌سایت www.ParsDL.net شامل فیلم‌های سینمایی و سریال‌های ایران و جهان، جدیدترین فایل‌های موسیقی و نرم‌افزارهای اندروید و iOS ، به روز ترین نرم افزار و بازی های رایانه ای را بدون محاسبه ترافیک از وب‌سایت پارس دانلود www.ParsDL.net دانلود کنند.

ترافیک رایگان کاربران شبکه لوناپارس در وب سایت ParsDL


این شرایط ویژه پیرو توافق همکاری مشترک میان شبکه ارتباطت لوناپارس و مدیران و اسپاسنر های اسبق وب سایت جامع گیگا دانلود فارسی که اخیرا به پارس دانلود تغییر پیدا نموده انجام شده و فقط برای مشترکین سرویس‌های لوناپارس فراهم شده است.

هم‌اینک امکان بهره‌مندی از این شرایط برای کلیه مشترکان شبکه ارتباطات لوناپارس در سراسر کشور فراهم شده و امید است ارایه این شرایط ویژه، رضایت و خشنودی مشترکان عزیز شبکه لوناپارس را به همراه داشته باشد. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با مرکز تماس مشترکان 91011690-021 و --021 تماس حاصل نمایید.
کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2019 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

کنسرسیوم گروه ارتباطات پارس (هنر رایانه و لوناپارس) عاملیت رسمی فروش کشوری اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت شرکت پیشگامان توسعه ارتباط دارای مجوز FCP به شماره 17-94-100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

انصراف