افتخاری دیگر: خدمات تلفن ثابت سازمانی شبکه لوناپارس

تاریخ : بازدید : 2796 دسته بندی : خبرها
0
راهکار تلفن ثابت سازمانی شبکه ارتباطات لوناپارس، کارگشای کسب و کارها در مدیریت خدمات ارتباطی. تلفن سازمانی شبکه ارتباطات لوناپارس با هدف بهبود کیفیت تماس‌ها و کاهش هزینه‌های سازمان در اختیار کسب و کارها قرار گرفته است.

این راهکار که بر بستر شبکه (SIP-Trunk) ارایه می‌شود امکان ارایه در هر موقعیت مکانی را داراست. حتا در جاهایی که خطوط تلفن معمولی غیرقابل ارایه باشند. حق امتیاز این خطوط بسیار ارزان‌تر و تعرفه مکالمه‌ی آن‌ها نیز کم‌تر از تعرفه دیگر ارایه‌کنندگان خدمات تلفن ثابت است. ضمن آن‌که در صورت تغییر آدرس کسب و کار شماره تلفن‌های خریداری شده همچنان در مالکیت آن کسب و کار باقی می‌ماند.در کنار همه این مزایا، استفاده از راهکار تلفن ثابت سازمانی شبکه ارتباطات لوناپارس، امکان بهره‌مندی از دیگر راهکارهای جامع شرکت لوناپارس را برای سازمان‌ها فراهم می‌کند. لوناپارس با حذف مراحل اداری و کوتاه کردن فرآیند پیاده‌سازی، این راهکار را در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای کسب و کارهای عملیاتی می‌کند.

شرکت‌ها ، سازمان‌هاو علاقمندان می‌توانند برای جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های مرکز تماس مشتریان 91011690-021 و --021 تماس حاصل نمایند.
کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2019 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

کنسرسیوم گروه ارتباطات پارس (هنر رايانه پويا انديشه) عاملیت رسمی فروش کشوری اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت شرکت پیشگامان توسعه ارتباط دارای مجوز FCP به شماره 17-94-100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

انصراف