اطلاعیه: باز پذیرش دانش آموختگان و کارآموزان مراکز عالی و آموزشی در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات

تاریخ : بازدید : 25758 دسته بندی : خبرها
0
شبکه لوناپارس به عنوان یکی از مراکز پرسهم در زمینه کارآموزی و کارورزی دانش آموختگان و دانشجویان مراکز آموزشی و دانشگاهی میباشد که موفق به صدور بیش از 300 گواهینامه پایان دوره به این عزیزان در سال 1391 شده است.

طبق مصوبات مدیریت و معاونت توسعه شبکه ارتباطات لوناپارس ، پذیرش دانش آموختگان و کاراموزان حوزه فناوری اطلاعات که در نیمه سال 1392 در شبکه لوناپارس امکانپذیر نبود ، از 15 آبانماه سال 1392 جهت بازپذیرش این عزیزان آزاد و قابل ارائه گردید.

به گزارش روابط عمومی شبکه لوناپارس ، این پذیر شها که در رشته های: کامپیوتر (نرم افزار و سخت افزار) ، مخابرات ، اینترنت و شبکه های کامپیوتری و کلیه گرایش های حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات را شامل می شود ، این امکان را فراهم می آورد که کلیه دانش اموختگان و کار آموزان مراکز علمی کاربردی و دانشگاهی و آموزشی بتوانند دوره کارورزی و کار آموزی خود را در این مرکز گذرانده و موفق به کسب گواهینامه پایان دوره شوند.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر ، با شماره تلفن 91010109 (کرج) تماس حاصل نمایند.

کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2022 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

کنسرسیوم فرهام افق پارس (شبکه ارتباطات لوناپارس) نماینده رسمی پیشگامان توسعه ارتباطات دارای مجوز ارتباطات ثابت به شماره 17-94-100 از سازمان تنظیم مقررات در ارایه خدمات اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت در سراسر کشور
انصراف