تخفیف ویژه بسته های بهبود سئو و کاهش رتبه الکسا ایران

تاریخ : بازدید : 2684 دسته بندی : خبرها
5

کسب وکارهای آنلاین برای بهبود رتبه الکسا اهمیت خاصی قائل هستند زیرا در حال حاضر تنها معیار سنجش وبسایت ها رتبه الکسای آنها می باشد. روش های مختلف و متفاوتی برای بهبود رتبه الکسای سایت وجود دارد. خیلی از افراد معتقدند رتبه بهتر در الکسا مانند رتبه بندی در گوگل تاثیر بسزایی بر رونق کسب و کار دارد.

رتبه الکسا چیست؟

Alexa یک سیستم رتبه بندی است که توسط سایت Alexa.com وابسته به شرکت آمازون ارائه شده است و بر اساس جمع آوری اطلاعات ترافیک وبسایت در بازۀ زمانی ۳ ماهه ، رتبه بندی را انجام می دهد.

واحد طراحی و برنامه نویسی شبکه لوناپارس ، در راستای خدمت به هموطنان درخصوص ارایه خدمات و سروی سهای مبتنی بر وب خصوصا نسبت به کسب و کارهای آنلاین کلیه  بسته های بهبود سئو و کاهش رتبه الکسا ایران وب سایت های هموطنان داخل و خارج و از کشور را با شرایی ویژه و تخفیف 15 درصدی ارایه می نماید.

لذا کلیه وبمستران ، صاحبان وب سایت ها و علاقمندان به بهبود سئو و کاهش رتبه الکسای ایران می توانند با استفاده از کد ANSILXS301 برای استفاده 15 درصدی استفاده و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز تماس 24 ساعته فروش و پشتیبانی 24 ساعته 02191090906 تماس حاصل نمایند.


ارسال نظر


عکس خوانده نمی‌شود

کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2022 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

کنسرسیوم فرهام افق پارس (شبکه ارتباطات لوناپارس) نماینده رسمی پیشگامان توسعه ارتباطات دارای مجوز ارتباطات ثابت به شماره 17-94-100 از سازمان تنظیم مقررات در ارایه خدمات اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت در سراسر کشور
انصراف