افزایش ظرفیت خدمات و سرویس های میزبانی وب اشتراکی

توسط : Lunapars تاریخ : بازدید : 3,015 دسته بندی : خبرها
5


یکی از خدمات ارزنده شبکه ارتباطات لوناپارس که از سال 1383 به طور گسترده آغاز شد، ارایه خدمات و سرویس های میزبانی وب (هاست) اشتراکی در برترین دیتاسنترهای داخل و خارج از کشور میباشد.

از اینرو با توجه به وجود نزدیک به 12000 مشترک میزبانی وب اشتراکی بر روی این سرورها و در راستای ارایه خدمات ارزنده به هموطنان گرامی و وب سایت های پر بازدید ، خصوصا سایت های دانلودی، ظرفیت واگذاری این سرویس تا 10 ترابایت افزایش یافت.

در حال حاضر کلیه سرور ها و خدمات میزبانی وب (هاست اشتراکی) شبکه ارتباطات لوناپارس از درگاه های (پورت) با ظرفیت 1 و 10 گیگابایت با تکنولوژی Lite Speed ، خدمات اختصاصی Anti DDos ، پایداری 99.9% و پهنای باند نامحدود ماهانه سرویس های خود را به عموم هموطنان داخل و خارج از کشور عرضه می نماید.



علاقمندان و کاربران برای مشاوره در خصوص این خدمات و یا کسب هرگونه اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 02191090906 مرکز تماس 24 ساعته فروش و پشتیبانی، بخش دیتاسنتر تماس حاصل نمایند.

ارسال نظر


عکس خوانده نمی‌شود

کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2024 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

کنسرسیوم فرهام افق پارس (شبکه ارتباطات لوناپارس) نماینده رسمی پیشگامان توسعه ارتباطات دارای مجوز ارتباطات ثابت به شماره 17-94-100 از سازمان تنظیم مقررات در ارایه خدمات اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت در سراسر کشور
انصراف