تخفیف 80 درصدی دریافت سامانه هوشمند مدیریت ارسال و دریافت پیام کوتاه

تاریخ : بازدید : 598 دسته بندی : خبرها
5


SMS رسانه‌ای مقرون به صرفه ، سریع و با درصد تاثیرگذاری بالاست که می‌تواند به جذب و نگهداری مشتریان، فروش و ارائه محصولات، ارائه آخرین دستاوردها و خدمات جدید به مشتریان و همچنین تقویت جایگاه نشان تجاری (brand) کمک شایانی بنماید. SMS ابزار ارتباطی قدرتمندی است که بصورت خصوصی و فوری با مخاطب ارتباط برقرار می‌کند.

شبکه لوناپارس برای استفاده ارزان خدمات بازاریابی و جذب مشتری و کمک به کسب و کارها بست های سامانه هوشمند مدیریت ارسال و دریافت پیام کوتاه را همراه با افزونه ارسال پیام صوتی، با 80 درصد تخفیف ویژه آماده بهره برداری و استفاده هموطنان گرامی قرار داده است. فقط کافیست از تاریخ 5 الی 9 آذر ماه 1397 به سامانه کاربری خود مراجعه، بسته سامانه SMSPanel را انتخاب و در نهایت از کد تخفیف SY98ZXQ0J2 هم برای ویژه سازی و اعمال تخفیف سفارش خود استفاده نمایید.علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 02191011690 تماس حاصل نمایند.
کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2019 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

کنسرسیوم گروه ارتباطات پارس (هنر رایانه و لوناپارس) عاملیت رسمی فروش کشوری اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت شرکت پیشگامان توسعه ارتباط دارای مجوز FCP به شماره 17-94-100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

انصراف