افتخاری دیگر: آغاز واگذاری سرورهای مرکز تلفن تحت شبکه IP-PBX بومی طنین

توسط : Lunapars تاریخ : بازدید : 2,436 دسته بندی : خبرها
5


خدمت به خلق افتخار ماست...

همزمان با جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، توسعه و ارایه خدمات ارزنده به عموم هموطنان گرامی خصوصا در حوزه ارتباطات ، واگذاری خدمات سرورهای آماده طنین، سرور های نرم افزاری مرکز تماس و تلفنی IP-PBX مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شبکه ارتباطات لوناپرس: سرکار خانم جوانبخت معاونت توسعه مهندسی و واگذاری شبکه لوناپاس در این باره گفت: سرورهای IP-PBX طنین برگرفته از هسته سیستم ها و توزیع های لینوکسی بر پایه Asterix و Elastix می باشند و قابلیت پشتیبانی کامل از زبان محبوب فارسی را دارست و در حال حاضر در 4 بسته با امکانات کامل در نسخه 1060 و نگارش 3.0.1 به عموم هموطنان و کسب و کارهای بزرگ و کوچک و سازمان ها با پایداری 99.9% خدمات در دیتاسنتر داخل کشور شبکه لوناپارس میزبانی و با پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته عرضه گردیده است.

علاقمندان برای مطالعه مستندات و مشخصات امکانات سرور های طنین می توانند به بخش زیر مراجعه نمایند:برای کسب اطلاعات بیشت رو یا مشاوره می توانید با شماره 02191090906 تماس حاصل نمایید.

ارسال نظر


عکس خوانده نمی‌شود

کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2023 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

کنسرسیوم فرهام افق پارس (شبکه ارتباطات لوناپارس) نماینده رسمی پیشگامان توسعه ارتباطات دارای مجوز ارتباطات ثابت به شماره 17-94-100 از سازمان تنظیم مقررات در ارایه خدمات اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت در سراسر کشور
انصراف