جذب عاملیت فروش در استان های: زنجان/ اردبیل/ کردستان/ آذربایجان شرقی و غربی

توسط : Lunapars تاریخ : بازدید : 1,830 دسته بندی : خبرها
5


کسب درآمد و جذب نمایندگی در سراسر ایران. شبکه ارتباطات لوناپارس از جوانان و علاقمندان جویای کار پردرآمد با درآمد 5 میلیون در ماه بدون نیاز به هیچگونه سرمایه نقدی و یا غیر نقدی در استان های زنجان/ اردبیل/ کردستان/ آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی به عنوان عامل فروش و نماینده دعوت به همکاری می نماید.

عزیزانی که مایل به همکاری هستند در نظر داشته باشند ، با توجه به برآورد میزان درآمد از برنامه همکاری در فروش ارایه خدمات از واگذاری حداقل 3 سرویس ارتباطی اینترنت (خانگی و سازمانی) و تلفن ثابت امکان رسیدن درآمد حداقل از ماهیانه 1.500.000 تومان الی 5.000.000 تومان سهم از درآمد و دریافت پورسانت را به سهولت خواهند داشت.

لازم به ذکر است ارایه این خدمات و همکاری در فروش با شبکه ارتباطات لوناپارس به هیچگونه سرمایه نقدی و یا غیر نقدی نیازی ندارد و ارایه خدمات و سرویس ها مستقیما از شبکه لوناپارس به مشترکین نهایی تامین و تحویل گردیده و نمایندگان دارای سامانه مستقل همکاری در فروش خواهند بود.

علاقمندان میتوانند برای کسب هرگونه اطلاعت بیشتر به دایرکت پیام ارسال نموده و یا با شماره 02191090906 تماس حاصل نمایند.

  1. avatar
    حسن احمدی   در تاریخ : 7 دی 1399 19:27  
      0

    سلام مایل به اخذ نمایندگی زنجان هستم.

ارسال نظر


عکس خوانده نمی‌شود

کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2024 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

کنسرسیوم فرهام افق پارس (شبکه ارتباطات لوناپارس) نماینده رسمی پیشگامان توسعه ارتباطات دارای مجوز ارتباطات ثابت به شماره 17-94-100 از سازمان تنظیم مقررات در ارایه خدمات اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت در سراسر کشور
انصراف