جذب عاملیت فروش در استان های: زنجان/ اردبیل/ کردستان/ آذربایجان شرقی و غربی

توسط : Lunapars تاریخ :‌ 5 اسفند 1397, 13:19 بازدید : 255 دسته بندی : خبرها


کسب درآمد و جذب نمایندگی در سراسر ایران. شبکه ارتباطات لوناپارس از جوانان و علاقمندان جویای کار پردرآمد با درآمد 5 میلیون در ماه بدون نیاز به هیچگونه سرمایه نقدی و یا غیر نقدی در استان های زنجان/ اردبیل/ کردستان/ آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی به عنوان عامل فروش و نماینده دعوت به همکاری می نماید.

عزیزانی که مایل به همکاری هستند در نظر داشته باشند ، با توجه به برآورد میزان درآمد از برنامه همکاری در فروش ارایه خدمات از واگذاری حداقل 3 سرویس ارتباطی اینترنت (خانگی و سازمانی) و تلفن ثابت امکان رسیدن درآمد حداقل از ماهیانه 1.500.000 تومان الی 5.000.000 تومان سهم از درآمد و دریافت پورسانت را به سهولت خواهند داشت.

لازم به ذکر است ارایه این خدمات و همکاری در فروش با شبکه ارتباطات لوناپارس به هیچگونه سرمایه نقدی و یا غیر نقدی نیازی ندارد و ارایه خدمات و سرویس ها مستقیما از شبکه لوناپارس به مشترکین نهایی تامین و تحویل گردیده و نمایندگان دارای سامانه مستقل همکاری در فروش خواهند بود.

علاقمندان میتوانند برای کسب هرگونه اطلاعت بیشتر به دایرکت پیام ارسال نموده و یا با شماره 02195119292 تماس حاصل نمایند.
کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2019 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

شبکه لوناپارس عاملیت رسمی فروش کشوری اینترنت و تلفن ثابت آسیاتک به شماره مجوز FCP 100-94-16 و عضو گروه شرکت های آرین رسانه پارس به شماره مجوز 66-95-100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور

انصراف