راه کارهای تلفن ثابت پارستل و PBX دیجیتال ابری در سازمان ها و کسب و کارها

توسط : Lunapars تاریخ : بازدید : 6,656 دسته بندی : خبرها
5


امروزه هر سازمان، ارگان یا شرکتی برای پاسخگویی به مخاطبین و ارباب رجوع های خود نیاز به سیستم تلفن گویا دارد. برخی از شرکت های کوچک برای برطرف کردن نیاز خود از تلفن های سانترال استفاده می کنند. این شرکت ها یا اطلاعی از سامانه تلفن گویا ندارند یا فکر می کنند تلفن های سانترال هزینه کمتری برای آنها در بر خواهد داشت.

نکته قابل توجه آنست که اولا سامانه تلفن گویا باعث صرفه جویی در هزینه های یک شرکت شده ثانیا امکانات بسیار وسیعتری را نسبت به تلفن سانترال در اختیار کاربر قرار می دهد. در این سیستم ها شما به دلخواه خود می توانید داخلی سازی نمایید. برای هر داخلی پیغامی جدا ضبط نمایید. صدای مشتری را به منظور پیگیری های آتی ضبط نمایید. کارکرد این سیستم بسیار وسیع بوده و توضیح تمام کارایی و قابلیت های آن خارج از حوصله خواننده می باشد.

سیستم رزرو تلفن گویا تلفن ثابت پارستل و PBX دیجیتال ابری بر پایه VOIP

سیستم رزرو تلفن گویا راهکاری جهت ارائه خدمتی متمایز به مشتریان و کسب و کار پر سود با استفاده از خدمات دیجیتال است. سیستم رزرو تلفن گویا همان چیزی است که مراکز و سازمان های مختلف به دنبال آن هستند.شبکه ارتباطات لوناپارس این افتخار را دارد تا با استفاده از سیستم رزرو تلفن گویا راهکاری برای حل این مشکل شما باشد.


از موارد استفاده این سیستم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- استفاده از سیستم تلفن گویا در مراکز درمانی
- استفاده از سیستم تلفن گویا در ادارات، شرکت ها و سازمان ها
- استفاده از سیستم تلفن گویا در آژانس های هواپیمایی و مسافرتی
- سیستم رزرو تلفن گویا در سینما و استادیوم
- سیستم رزرو تلفن گویا در پارکینگ
- سیستم رزرو تلفن گویا در هتل ها

مزایای سیستم رزرو تلفن گویا تلفن ثابت پارستل و PBX دیجیتال ابری بر پایه VOIP

- عدم مراجعه ی حضوری
- رضایت مشتری
- صرفه جویی در هزینه،زمان، نیرو
- سرویس دهی به صورت 24 ساعته و ….اشاره نمود.

شبکه ارتباطات لوناپارس در دپارتمان تلفن ثابت آمادگی خود را برای راه اندازی سیستم رزرو تلفن گویا تلفن ثابت پارستل و PBX دیجیتال ابری بر پایه VOIP برای هر ارگان، سازمان یا شرکتی را اعلام می دارد. هم چنین در صورت تمایل، امکان نصب این سامانه روی انواع اتوماسیون ها و سفارشی سازی آن برای هر سازمان، ارگان و شرکتی دولتی و خصوصی وجود دارد.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره می توانند با شماره 02191090906 مرکز تماس 24 ساعته فروش و پشتیبانی کاربران تماس حاصل نمایند.

ارسال نظر


عکس خوانده نمی‌شود

کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2024 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

کنسرسیوم فرهام افق پارس (شبکه ارتباطات لوناپارس) نماینده رسمی پیشگامان توسعه ارتباطات دارای مجوز ارتباطات ثابت به شماره 17-94-100 از سازمان تنظیم مقررات در ارایه خدمات اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت در سراسر کشور
انصراف