اطلاعیه: آغاز ثبت نام و واگذاری تلفن ثابت پارستل در دفاتر پیشخوان دولت استان البرز

توسط : Lunapars تاریخ :‌ 10 تیر 1398, 23:22 بازدید : 5670 دسته بندی : خبرها


به دنبال عقد تفاهم نامه و همکاری فی مابین انجمن دفاتر پیشخوان دولت استان البرز و شبکه ارتباطات لوناپارس، ثبت نام ارایه خدمات و واگذاری تلفن ثابت پارستل ، نسل جدید ارتباطات تلفن ثابت بر روی بستر شبکه و اینترنت به طور رسمی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه ارتبطات لوناپارس: پیرو درخواست های مکرر کاربران در استان البرز و پیش ثبت نام های انجام شده ، از این پس کلیه هموطنان گرامی در سراسر استان البرز به منظور بهره مندی از سرویس تلفن ثابت بر روی بستر شبکه و اینترنت می توانند با مراجعه به دفاتر منتخب پیشخوان دولت در سراسر این استان و کرج بزرگ نسبت به ثبت نام و دریافت سرویس تلفن ثابت پارستل و مرکز تلفن دیجیتال رایگان اقدام نمایند.

کلیه کاربران و هموطنان گرامی برای کسب هرگونه اطلاعات بیشتر می توانند با شماره مرکز تماس سراسری کاربران 02191011690 و یا دفتر مرکزی انجمن دفاتر پیشخوان دولت استان البرز 02691010071 تماس حاصل نمایند.
کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2019 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

شبکه لوناپارس عاملیت رسمی فروش کشوری اینترنت و تلفن ثابت آسیاتک به شماره مجوز FCP 100-94-16 و عضو گروه شرکت های آرین رسانه پارس به شماره مجوز 66-95-100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور

انصراف