اطلاعیه: آغاز ثبت نام و واگذاری تلفن ثابت پارستل در دفاتر پیشخوان دولت استان البرز

تاریخ : بازدید : 6441 دسته بندی : خبرها
5


به دنبال عقد تفاهم نامه و همکاری فی مابین انجمن دفاتر پیشخوان دولت استان البرز و شبکه ارتباطات لوناپارس، ثبت نام ارایه خدمات و واگذاری تلفن ثابت پارستل ، نسل جدید ارتباطات تلفن ثابت بر روی بستر شبکه و اینترنت به طور رسمی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه ارتبطات لوناپارس: پیرو درخواست های مکرر کاربران در استان البرز و پیش ثبت نام های انجام شده ، از این پس کلیه هموطنان گرامی در سراسر استان البرز به منظور بهره مندی از سرویس تلفن ثابت بر روی بستر شبکه و اینترنت می توانند با مراجعه به دفاتر منتخب پیشخوان دولت در سراسر این استان و کرج بزرگ نسبت به ثبت نام و دریافت سرویس تلفن ثابت پارستل و مرکز تلفن دیجیتال رایگان اقدام نمایند.

کلیه کاربران و هموطنان گرامی برای کسب هرگونه اطلاعات بیشتر می توانند با شماره مرکز تماس سراسری کاربران 02191090906 و یا دفتر مرکزی انجمن دفاتر پیشخوان دولت استان البرز 02691010071 تماس حاصل نمایند.

ارسال نظر


عکس خوانده نمی‌شود

کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2022 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

کنسرسیوم فرهام افق پارس (شبکه ارتباطات لوناپارس) نماینده رسمی پیشگامان توسعه ارتباطات دارای مجوز ارتباطات ثابت به شماره 17-94-100 از سازمان تنظیم مقررات در ارایه خدمات اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت در سراسر کشور
انصراف