تمدید جشنواره 2000 تومان شارژ اعتبار رایگان ویژه مشترکین جدید تلفن ثابت پارستل

تاریخ : بازدید : 2931 دسته بندی : خبرها
6
تمدید جشنواره 2000 تومان شارژ اعتبار رایگان ویژه مشترکین جدید تلفن ثابت پارستل


با توجه به استقبال بالای هموطنان و علاقمندان به دریافت خطوط تلفن ثابت مبتنی بر وب پارستل در جشنواره بوی ماه مهر و همزمان با آغاز سال جدید تحصیلی، کلیه علاقمندان به دریافت خطوط تلفن پارستل ، نسل جدید ارتباطات تلفنی در بستر شبکه و اینترنت (مبتنی بر IP) می توانند از 2000 تومان شارژ اعتبار و بی نهایت مکالمه رایگان درون شبکه ای بهره مند شوند.

به گزارش روابط عمومی شبکه ارتباطات لوناپارس، طرح ویژه بوی ماه مهر برای مشترکین و درخواست کنندگان جدید سرویس ارتباطات تلفن ثابت از تاریخ 15 الی 22 مهر 1398 امکان استفاده را داراست. فقط کافی است در این تاریخ ها مشترک جدید تلفن ثابت پارستل شوید و از 2000 تومان شارژ اعتبار و بی نهایت مکالمه رایگان درون شبکه ای بهره مند گردید.استان های تحت پوشش کامل تلفن ثابت پارستل:
سراسر ایران سر افراز

علاقمندان و کاربران برای مشاوره خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس تلفن ثابت پارستل بر روی بستر اینترنت می توانند با شماره 02191011690 تماس حاصل نمایند.
کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2019 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

شبکه لوناپارس عاملیت رسمی فروش کشوری اینترنت و تلفن ثابت آسیاتک به شماره مجوز FCP 100-94-16 و عضو گروه شرکت های آرین رسانه پارس به شماره مجوز 66-95-100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور

انصراف