استخدام و جذب نیرو در معاونت فروش دفتر مرکزی شبکه ارتباطات لوناپارس

تاریخ : بازدید : 5618 دسته بندی : خبرها
0

گروه شرکت های توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات پارس با نام اختصاری شبکه ارتباطات لوناپارس جهت تکمیل کادر معاونت فروش و بازرگانی خود از افراد ذیل در شهر کرج ، اندیشه و شهریار دعوت به همکاری می نماید:

کارشناس فروش و بازریابی حضوری: 20 نفر
کارشناس مذاکرات سازمانی: 1 نفر

کارشناس فروش و بازاریابی :
خلاق ، پر انرژی با روابط عمومی بالا. مسلط به بازار یابی حضوری و پیگیری فرایند های محول شده. آشنا به IT و بازار های مرتبط با آن ، روحیه کار تیمی. تسلط کافی در برخورد با مشتریان مختلف.

کارشناس مذاکرات سازمانی :
آشنا به ساختار ادارات ، نهادهای دولتی و سازمانهای خصوصی. توان مدیریت و تهیه قرارداد های دولتی و خصوصی. مسلط به IT و بازار های مرتبط با آن. دارای تجربه فعالیت مرتبط با IT تهیه و تدوین بانک اطلاعاتی مرتبط با سازمانها.

علاقمندان و افرادی که مایل به اشتغال در محیطی پویا و به روز علمی هستند ، میتوانند با ارسال رزومه با ذکر عنوان شغلی مورد نظر به ایمیل : job@lunapars.net اقدام و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 91010109 (کرج) و 02191090906 (سراسری) داخلی 800 تماس حاصل نمایند.

ارسال نظر


عکس خوانده نمی‌شود

کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2022 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

کنسرسیوم فرهام افق پارس (شبکه ارتباطات لوناپارس) نماینده رسمی پیشگامان توسعه ارتباطات دارای مجوز ارتباطات ثابت به شماره 17-94-100 از سازمان تنظیم مقررات در ارایه خدمات اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت در سراسر کشور
انصراف