راه اندازی باشگاه مشتریان وفادار شبکه ارتباطات لوناپارس

تاریخ : بازدید : 4297 دسته بندی : خبرها
1


باشگاه مشتریان گروه ارتباطات پارس در راستای قدردانی از اعتماد مشتریان شبکه ارتباطات لوناپارس و با هدف ارائه خدمات ویژه به اعضای باشگاه، تقویت ارتباط تعاملی بین گروه پارس و مشترکین و افزایش رضایتمندی ایجاد شده است. بخش کارت هدیه وفاداری مشترکین شبکه ارتباطات لوناپارس، جهت تحکیم روابط مشتریان با توسعه برنامه های آتی بازاریابی طراحی شده است. مشتری مداری و وفادار سازی وظیفه اصلی باشگاه مشتریان گروه ارتباطات پارس محسوب می شود.

از این رو مشترکین در حد فواصل فعالیت و پرداختهایی که خواهند داشت و امتیازاتی که کسب می کنند، در یکی از سطح های کاربری (سطح1 ، برنزی، طلایی و الماس) قرار داده شده و کارت های هدیه نقدی ( 10 / 20 / 50 / 100 هزار تومانی) به این عزیزان تعلق خواهد گرفت. کاربران گرامی می توانند با مراجعه به حساب کاربری و امور مشترکین و بخش مربوط به باشگاه مشتریان، نسبت به ثبت کارت هدیه و استفاده نقدی از آن اقدام نمایند.

ارسال نظر


عکس خوانده نمی‌شود

کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2022 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

کنسرسیوم فرهام افق پارس (شبکه ارتباطات لوناپارس) نماینده رسمی پیشگامان توسعه ارتباطات دارای مجوز ارتباطات ثابت به شماره 17-94-100 از سازمان تنظیم مقررات در ارایه خدمات اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت در سراسر کشور
انصراف