100 هزار تومان اعتبار هدیه تلفن ثابت پارستل در روز پدر و خدمات دورکاری

تاریخ : بازدید : 8660 دسته بندی : خبرها
0


همزمان با میلاد با سعادت حضرت علی (ع) و روز پدر و همچنین دستور العمل رعایت پرتوکول ها از طرف وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، خصوصا حضور در مراحل کار به منظور حفظ سلامتی و پیشگیری از شیوع و انتقال کروناویروس، شبکه ارتباطات لوناپارس در فروش زمستانه سال 1400 با سرویس پارستل، نسل جدید ارتباطات تلفن ثابت با 100 هزار تومان اعتبار رایگان اولیه برای مدت محدود (ثبت سفارش روز پدر - از 25 الی 28 بهمن 1400) آماده ارایه هرگونه خدمات به کسب و کارها آنلاین و خانگی می باشد.

از اینرو کلیه علاقمندان به دریافت این سرویس این امکان را دارند با مراجعه به بخش زیر نسبت به دریافت این سرویس و خدمات اقدام نمایند.

ثبت نام تلفن ثابت پارستل


امیدوار هستیم، با ارایه این خدمات هم از شیوع این بیماری مخرب جلوگیری و هم به کسب و کارهای هموطنان گرامی که در این مدت دچار آسیب جدی شده اند، کمکی هرچند کوچک با انجام دورکاری کرده باشیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با مراکز 24 ساعته فروش و پشتیبانی کاربران تماس حاصل نمایید.

ارسال نظر


عکس خوانده نمی‌شود

کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2022 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

کنسرسیوم فرهام افق پارس (شبکه ارتباطات لوناپارس) نماینده رسمی پیشگامان توسعه ارتباطات دارای مجوز ارتباطات ثابت به شماره 17-94-100 از سازمان تنظیم مقررات در ارایه خدمات اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت در سراسر کشور
انصراف