افتخاری دیگر: راه اندازی نرم افزار تحت وب راهیاب سفر نسخه 2.3 بتا

تاریخ : بازدید : 19988 دسته بندی : خبرها
33
به منظور ارج نهادن به فرهنگ و استفاده مناسب از نرم افزارهاه و خدمات مبتنی بر وب و رشد آن در جامع ، بسنه نرم افزاری راهیاب سفر (لونا مپ یا همان به زبان انگلیسی Luna Map) که به صورت رایگان برای استفاده عموم برنامه نویسی و طراحی گردیده آماده استفاده قرار گرفت.

این بسته نرم افزاری (راهیاب سفر) قادر است برترین مسیر بین مبدا و مقصد را بر روی نقشه به شما نمایش دهد! شما قادر هستید براحتی مبدا و مقصد خود را به زبان فارسی در محل مشخص وارد کنید تا نرم افزار با جزئیات کامل مناسب ترین مسیر را در اختیار شما قرار دهد! از دیگر قابلیت های این سیستم میتوان به قابلیت ایجکس بودن ، قابلیت پرینت از مسیر ها اشاره کرد. فراخوان نقشه از Google Maps ارسال می شود و درستی آن با تایید گوگل 99% پایداری میباشد.

در حال حاظر این سیستم به همت برنامه نویسان و طراحان شبکه ارتباطات لوناپارس با نسخه 2.3 بتا آماده بهره برداری گردیده است و کاربران و علاقمندان این امکان را خواهند داشت که به مراجعه به لینک صفحه اصلی راهیاب سفر لوناپارس از امکانت این نرم افزار بهرمند گردد.

ارسال نظر


عکس خوانده نمی‌شود

کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2022 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

کنسرسیوم فرهام افق پارس (شبکه ارتباطات لوناپارس) نماینده رسمی پیشگامان توسعه ارتباطات دارای مجوز ارتباطات ثابت به شماره 17-94-100 از سازمان تنظیم مقررات در ارایه خدمات اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت در سراسر کشور
انصراف