آغاز مجدد فروش و واگذاری سرویس تلفن ثابت پارستل در سراسر استان البرز

توسط : Lunapars تاریخ : بازدید : 3,227 دسته بندی : خبرها
0


به اطلاع کاربران و هموطنان گرامی می رساند: با یاری خداوند و زحمات بی وقفه همکاران فنی و توسعه گروه ارتباطات پارس و اپراتور میزان خود، ارائه خدمات تلفن ثابت در استان بزرگ البرز افزایش ظرفیت و مجددا مورد بهره برداری قرار گرفت.


به گزارش روابط عمومی شبکه ارتباطات لوناپارس: ارائه خدمات تلفن ثابت در بستر شبکه توسط شبکه لوناپارس از سال 1393 در استان البرز آغاز و با توجه به اتمام ظرفیت در سال 1399، پس از افزیش ظرفیت مجدد و تست های شبکه مخابراتی و ارتباطی کشور، با همت همکاران فنی و اپراتور میزبان (شرکت پیشگامان) از تاریخ 10 آذر 1402 واگذاری خدمات تفن ثابت در استان البرز مجددا آغاز و در دسترس هموطنان گرامی قرار گرفت.


کاربران و هموطنان گرامی می توانند برای ثبت سفارش و دریافت این خدمات به بخش تلفن ثابت مراجعه و یا برای هرگونه مشاوره و یا اطلاعات بیشتر با شماره 02191090906 داخلی 2900 تماس حاصل نمایند.


ارسال نظر


عکس خوانده نمی‌شود

کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2024 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

کنسرسیوم فرهام افق پارس (شبکه ارتباطات لوناپارس) نماینده رسمی پیشگامان توسعه ارتباطات دارای مجوز ارتباطات ثابت به شماره 17-94-100 از سازمان تنظیم مقررات در ارایه خدمات اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت در سراسر کشور
انصراف