پیام تبریک مدیریت گروه پارس به مناسبت میلاد حضرت عیسی (ع) و آغاز سال 2024

توسط : Lunapars تاریخ : بازدید : 1,558 دسته بندی : خبرها
1


مدیریت مجموعه گروه ارتباطات پارس ضمن آرزوی سلامتی برای هموطنان گرامی در این ایام، در پیامی فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت عیسی مسیح (ع) و آغاز سال نو میلادی 2024 را بر عموم ارامنه، مسیحیان و موحدان جهان و به ویژه هموطنان مسیحی و ارامنه کشور عزیزمان ایران تبریک گفت.


به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی شبکه ارتباطات لوناپارس، متن کامل این پیام به شرح زیر است:بسم الله الرحمن الرحیم

آغاز سال نو میلادی که مصادف با ایام ولادت با سعادت حضرت عیسی بن مریم(ع) پیامبر رحمت و نویدبخش سعادت بشر است، بر همه مسیحیان و موحدان جهان به ویژه هموطنان عزیز مسیحی کشورمان خجسته و مبارک باد.

اندیشه و راه حضرت عیسی(ع) و همه پیامبران الهی، مسیر یکتاپرستی، مهر ورزی، عدالت گستری و برپایی جهانی سرشار از صلح و دوستی است . راهی که نجات بشریت را در پی دارد و بدون تردید همه زیبایی ها و فضیلت های آرمانی را برای همه مردم به ارمغان خواهد آورد.

اینجانب به همراه تمامی همکاران در مجموعه گروه ارتباطات پارس از درگاه خداوند متعال برای هموطنان مسیحی، ارامنه و همه مسیحیان جهان سربلندی و سالی سرشار از نشاط و بهروزی مسالت نموده و امیدوارم در سال نوی میلادی شاهد ایامی سرشار از معنویت، نوع دوستی و خدمت بی شائبه به بندگان خدا در سرتاسر کشور باشیم...


یعقوب حمدی
سرپرست گروه ارتباطات پارس
11 دی ماه 1402

ارسال نظر


عکس خوانده نمی‌شود

کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2024 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

کنسرسیوم فرهام افق پارس (شبکه ارتباطات لوناپارس) نماینده رسمی پیشگامان توسعه ارتباطات دارای مجوز ارتباطات ثابت به شماره 17-94-100 از سازمان تنظیم مقررات در ارایه خدمات اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت در سراسر کشور
انصراف