هدیه و جایزه ویژه اعیاد شعبانیه و توسعه فروش در استان های البرز ، تهران و فارس

تاریخ : بازدید : 6754 دسته بندی : خبرها
5
همزمان با آغاز میلاد با سعادت و خجسته امام حسین (ع) روز پاسدار ، حضرت عباس (ع) روز جانباز و ایثارگران و امام سجاد (ع) و نزدیک شدن به عید بزرگ شیعیان ، نیمه شعبان میلاد با سعادت منجی عالم بشریت ، مهدی موعود (ع) و 27 اردیبهشت روز جهانی مخابرات و ارتباطات از تاریخ 20 اردیبهشت الی 1 خرداد ماه سال 1395 و به منظور ارج نهادن به همراهی کاربران قدیمی ، کلیه کاربران اینترنت پرسرعت ADSL و Wireless قدیمی هدیه 100.000 ریالی به میزان 3 گیگابایت ترافیک اضافه و در صورت معرفی هر کاربر جدید همین مقدار به عنوان جایزه، اعطا خواهد شد.

همچنین کلیه کاربران جدیدی که در تاریخ ذکر شده به جمع کاربران اینترنت شبکه لوناپارس بپیوندند و کاربر جدید معرفی نمایند پس از فعال سازی کاربر معرفی شده همین میزان را به عنوان هدیه دریافت خواهند کرد.

لازم به ذکر است در روز جهانی مخابرات و ارتباطات چندین طرح در حوزه فناوری اطلاعات ، ارتباطات و انفورماتیک از طرف شبکه لوناپارس مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 91010109 (کرج) و آدرس ایمیل info@Lunapars.net تماس حاصل نمایید.

ارسال نظر


عکس خوانده نمی‌شود

کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2022 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

کنسرسیوم فرهام افق پارس (شبکه ارتباطات لوناپارس) نماینده رسمی پیشگامان توسعه ارتباطات دارای مجوز ارتباطات ثابت به شماره 17-94-100 از سازمان تنظیم مقررات در ارایه خدمات اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت در سراسر کشور
انصراف