افتخاری دیگر: راه اندازی مراکز جدید ارائه اینترنت در سمنان/هرمزگان/خراسان رضوی/گیلان

تاریخ : بازدید : 4827 دسته بندی : خبرها
5
خدمت به خلق افتخارماست...

در راستای توسعه ارائه خدمات اینترنت پرسرعت و سرویس های ارتباطی در سطح کشور، با یاری خداوند و دستهای پر توان همکاران توسعه و فنی مهندسی ، مراکز مخابراتی بستک شهر بستک ، امام حسین(ع) و امام حسن(ع) جزیره قشم در استان هرمزگان ، مرکز امیریه شهر دامغان استان سمنان ، شرک صنعتی مشهد استان خراسان رضوی و شهر رستم آباد استان گیلان به امکانات فنی شبکه ارتباطات لوناپارس، به منظور ارائه سرویس های اینترنت پرسرعت خانگی و سازمانی به عموم هوطنان تجهیز شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه ارتباطات لوناپارس : به اطلاع متقاضیان محترم سرویس های خانگی و سازمانی اینترنت پرسرعت در استان های سمنان ، هرمزگان ، خراسان رضوی و گیلان می رساند، پس از راه اندازی سرویس های شبکه لوناپارس در این استان ، از تاریخ 6 آذر ماه 1395 این شرکت آماده ارائه خدمات اینترنت پرسرعت ADSL و Broadband به کاربران و متقاضیان در سراسر این استانها می باشد.

خدمات قابل واگذاری در استان های سمنان ، هرمزگان ، خراسان رضوی و گیلان:
- ارائه کلیه خدمات نسل جدید اینترنت پرسرعت ADSL خانگی و سازمانی
- ارائه کلیه خدمات اینترنت اختصاصی سازمانی BroadBand
- ارائه خدمات تلفن هوشمند
- ارائه سرویس های مرکز داده ها
- ارائه خدمات مرکز NIC ملی ایران
- ارائه راه کارهای مبتنی بر شبکه
- ارائه خدمات و مشاوره امنیت شبکه و انتقال داده ها
- ارائه بستر اختصاصی خصوصی
- ارائه سرویس های مبتنی بر وب (میزبانی) و اتصال آن به شبکه داخلی کشور و شبکه جهانی اینترنت

از اینرو کلیه سرویس های ADSL نسل جدید از سرعت 128Kbps الی 16MB خانگی و سازمانی و کلیه سرویس های اینترنت اختصاصی بر روی بستر بی سیم و ارائه خدمات تلفن هوشمند به عموم هوطنان در استان های ذکر شده قابل انجام است.

لازم به ذکر است فروشگاه ها و یا دفاتر مرتبط با خدمات IT و سرویس های اینترنتی که تمایل به داشتن نمایندگی این شرکت جهت ارائه سرویس اینترنت پرسرعت به کاربران را دارند می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 91010109-026 (کرج) و یا آدرس ایمیل info@Lunapars.net تماس حاصل فرمایند.

ارسال نظر


عکس خوانده نمی‌شود

کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2022 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

کنسرسیوم فرهام افق پارس (شبکه ارتباطات لوناپارس) نماینده رسمی پیشگامان توسعه ارتباطات دارای مجوز ارتباطات ثابت به شماره 17-94-100 از سازمان تنظیم مقررات در ارایه خدمات اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت در سراسر کشور
انصراف