افتخاری دیگر: راه اندازی مراکز جدید ارائه اینترنت در استان مرکزی و استان بوشهر

توسط : Ya.Hamdi تاریخ :‌ 15 اسفند 1395, 07:55 بازدید : 2592 دسته بندی : خبرها
خدمت به خلق افتخارماست...

در راستای توسعه ارائه خدمات اینترنت پرسرعت و سرویس های ارتباطی در سطح کشور، با یاری خداوند و دستهای پر توان همکاران توسعه و فنی مهندسی ، مرکز چمران شهر ساوه در استان مرکزی ، مراکز مخابراتی شهرهای عالیشهر، کنگان و برازجان در استان بوشهر به امکانات فنی شبکه ارتباطات لوناپارس، به منظور ارائه سرویس های اینترنت پرسرعت خانگی و سازمانی به عموم هوطنان تجهیز شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه ارتباطات لوناپارس : به اطلاع متقاضیان محترم سرویس های خانگی و سازمانی اینترنت پرسرعت در استان های سمنان ، هرمزگان ، خراسان رضوی و گیلان می رساند، پس از راه اندازی سرویس های شبکه لوناپارس در این استان ، از تاریخ 10 اسفند ماه 1395 این شرکت آماده ارائه خدمات اینترنت پرسرعت ADSL و Broadband به کاربران و متقاضیان در سراسر این استانها می باشد.

خدمات قابل واگذاری در استان های مرکزی و بوشهر:
- ارائه کلیه خدمات نسل جدید اینترنت پرسرعت ADSL خانگی و سازمانی
- ارائه کلیه خدمات اینترنت اختصاصی سازمانی BroadBand
- ارائه خدمات تلفن هوشمند
- ارائه سرویس های مرکز داده ها
- ارائه خدمات مرکز NIC ملی ایران
- ارائه راه کارهای مبتنی بر شبکه
- ارائه خدمات و مشاوره امنیت شبکه و انتقال داده ها
- ارائه بستر اختصاصی خصوصی
- ارائه سرویس های مبتنی بر وب (میزبانی) و اتصال آن به شبکه داخلی کشور و شبکه جهانی اینترنت

از اینرو کلیه سرویس های ADSL نسل جدید از سرعت 128Kbps الی 16MB خانگی و سازمانی و کلیه سرویس های اینترنت اختصاصی بر روی بستر بی سیم و ارائه خدمات تلفن هوشمند به عموم هوطنان در استان های ذکر شده قابل انجام است.

لازم به ذکر است فروشگاه ها و یا دفاتر مرتبط با خدمات IT و سرویس های اینترنتی که تمایل به داشتن نمایندگی این شرکت جهت ارائه سرویس اینترنت پرسرعت به کاربران را دارند می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 91010109-026 (کرج) و --021 (تهران) و یا آدرس ایمیل info@Lunapars.net تماس حاصل فرمایند.
کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2019 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

شبکه لوناپارس عاملیت رسمی فروش کشوری اینترنت و تلفن ثابت آسیاتک به شماره مجوز FCP 100-94-16 و عضو گروه شرکت های آرین رسانه پارس به شماره مجوز 66-95-100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور

انصراف