افتخاری دیگر: راه اندازی مراکز جدید ارائه اینترنت در استان مرکزی و استان چهارمحال و بختیاری

تاریخ : بازدید : 11002 دسته بندی : خبرها
0
خدمت به خلق افتخارماست...

در راستای توسعه ارائه خدمات اینترنت پرسرعت و سرویس های ارتباطی در سطح کشور، با یاری خداوند و دستهای پر توان همکاران توسعه و فنی مهندسی و همزمان با اعیاد شعبانیه و میلاد با سعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان ، مرکز فیل آباد شهر فیل آباد استان چهارمحال و بختیاری و مراکز مخابراتی زاویه ، نراق، پرندک و ساروق در استان مرکزی به امکانات فنی شبکه ارتباطات لوناپارس، به منظور ارائه سرویس های اینترنت پرسرعت خانگی و سازمانی به عموم هوطنان تجهیز شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه ارتباطات لوناپارس : به اطلاع متقاضیان محترم سرویس های خانگی و سازمانی اینترنت پرسرعت در استان های مرکزی و چهارمحال و بختیاری می رساند، پس از راه اندازی سرویس های شبکه لوناپارس در این استان ها، از تاریخ 17 اردیبهشت ماه 1396 این شرکت آماده ارائه خدمات اینترنت پرسرعت ADSL و Broadband به کاربران و متقاضیان در سراسر این استانها می باشد.

خدمات قابل واگذاری در استان های مرکزی و چهارمحال و بختیاری:
- ارائه کلیه خدمات نسل جدید اینترنت پرسرعت ADSL خانگی و سازمانی
- ارائه کلیه خدمات اینترنت اختصاصی سازمانی BroadBand
- ارائه خدمات تلفن هوشمند
- ارائه سرویس های مرکز داده ها
- ارائه خدمات مرکز NIC ملی ایران
- ارائه راه کارهای مبتنی بر شبکه
- ارائه خدمات و مشاوره امنیت شبکه و انتقال داده ها
- ارائه بستر اختصاصی خصوصی
- ارائه سرویس های مبتنی بر وب (میزبانی) و اتصال آن به شبکه داخلی کشور و شبکه جهانی اینترنت

از اینرو کلیه سرویس های ADSL نسل جدید از سرعت 128Kbps الی 16MB خانگی و سازمانی و کلیه سرویس های اینترنت اختصاصی بر روی بستر بی سیم و ارائه خدمات تلفن هوشمند به عموم هوطنان در استان های ذکر شده قابل انجام است. شایان ذکر است در استان های یاد شده به زودی سرویس های VDSL نیز آماده واگذاری خواهد بود.

لازم به ذکر است فروشگاه ها و یا دفاتر مرتبط با خدمات IT و سرویس های اینترنتی که تمایل به داشتن نمایندگی این شرکت جهت ارائه سرویس اینترنت پرسرعت به کاربران را دارند می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 91010109-026 (کرج) و --021 (تهران) و یا آدرس ایمیل info@Lunapars.net تماس حاصل فرمایند.

ارسال نظر


عکس خوانده نمی‌شود

کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2022 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

کنسرسیوم فرهام افق پارس (شبکه ارتباطات لوناپارس) نماینده رسمی پیشگامان توسعه ارتباطات دارای مجوز ارتباطات ثابت به شماره 17-94-100 از سازمان تنظیم مقررات در ارایه خدمات اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت در سراسر کشور
انصراف