اطلاعیه: رفع اختلال مرکز تماس امور مشترکین

تاریخ : بازدید : 5231 دسته بندی : خبرها
0
اطلاعیه: رفع اختلال مرکز تماس امور مشترکین


پیرو اطلاعیه های قبلی نسبت به اختلال شدید و مشکلات پیش آمده به دلیل حفاری و آسیب دیدگی فیبر نوری انتقال داده شبکه لوناپارس و به وجود آمدن اختلال بسیار بالای ارتباط در مرکز تلفن شبکه ارتباطات لوناپارس و واحد ارتباط با مشترکان ، مرکز تماس های امور مشترکین و خدمات سازمانی و ارتباط آن ، از تاریخ 1 آبان ماه سال جاری این اختلال به صورت گسترده بر طرف و بخش فروش و پشتیبانی شبکه ارتباطات لوناپارس به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته آماده ارائه خدمات به کاربران و مشترکین میباشد.

به گزارش روابط عمومی شبکه ارتباطات لوناپارس، با توجه به ایجاد بستری امن و ساده جهت ارائه خدمات به کاربران توصیه می شود حتما در سامانه پشتیبانی کاربران ثبت نام کرده و بخش پشتیبانی آنلاین را در سرویس های خود فعال نمایند.

به طور مثال: کاربران ، علاقمندان و مشترکین خدمات ADSL و اینترنت پرسرعت(خانگی و سازمانی) ، ثبت دامنه و میزبانی وب، دریافت خدمات سرور مجازی و اختصاصی ، کلیه نسخ سامانه مدیریت ارسال و دریافت پیام کوتاه ، کارت تلفن بین الملل ، کارت اینترنت و...این امکان را خواهند داشت که فقط با مراجعه به وب سایت شبکه لوناپارس و ثبت نام آنلاین در بخش امور مشترکین و کاربری به صورت غیر حضوری با ارسال درخواست ، خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایند.


در حال حاضر کلیه همکاران در واحدهای مربوطه در شماره تلفن های 91010109 (کرج) و مرکز تماس های کشوری 91090906 (تهران) و 43847475 (تهران) بدون اشکال و اختلال به طور 24 ساعته آماده پاسخگویی به کاربران و هموطنان گرامی می باشند.

ارسال نظر


عکس خوانده نمی‌شود

کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2022 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

کنسرسیوم فرهام افق پارس (شبکه ارتباطات لوناپارس) نماینده رسمی پیشگامان توسعه ارتباطات دارای مجوز ارتباطات ثابت به شماره 17-94-100 از سازمان تنظیم مقررات در ارایه خدمات اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت در سراسر کشور
انصراف