شماره حساب ها


کاربران گرامی ، جهت واریز مبالغ شارژ یا خرید از محصولات(در ساعات اداری 8 صبح الی 16 عصر) از شماره حساب ها (جهت واریز نقدی) و یا شماره کارت ها (جهت واریز کارت به کارت از عابر بانک ها و کارت های عضو شبکه شتاب) ذیل می توانند استفاده نموده و بعد از واریز مبلغ ، لطفا" شماره بازیابی یا پیگیری مورد نظر را به دفتر اعلام نمایید. کاربرانی که به صورت آنلاین از امکانات و درگاه فروش در هر ساعت از شبانه روز استفاده می نمایند،  لحظاتی بعد از خرید این امکان را خواهند داشت که از خدمات خریداری شده خود استفاده نمایند.

شبکه ارتباطات لوناپارس در حال حاضر به عنوان پلی امن و مطمئن جهت سفارش محصولات و  تراکنش های مالی از طریق خدمات درگاه خرید آنلاین بانک پارسیان و شرکت تجارت الکترونیک پارسیان و همچنین بانک اقتصاد نوین این امکان را فراهم آورده تا در هر ساعت از شبانه روز مشترکین و کاربران بتوانند از موارد مورد نیاز و تراکنش های خرید خود بهرمند گردند. 

از اینرو علاقمندان و کاربرانی که نیاز به خرید و سفارش محصولات به صورت آنلاین و آنی را دارند ، میبایست رمز دوم کارت بانک (عابر بانک) یا همان رمز خرید اینترنتی خود را نیز جهت انجام سفارش همراه داشته باشند. برای دریافت رمز دوم کارت بانک خود میتوانید ، به یکی از دستگاه های عابر بانک شعب صادر کننده کارت بانک خود مراجعه فرمایید.

کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2023 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

کنسرسیوم فرهام افق پارس (شبکه ارتباطات لوناپارس) نماینده رسمی پیشگامان توسعه ارتباطات دارای مجوز ارتباطات ثابت به شماره 17-94-100 از سازمان تنظیم مقررات در ارایه خدمات اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت در سراسر کشور
انصراف