سامانه مدیریت ارسال و دریافت پیام کوتاه SMS Panel ارتباطات لوناپارس


رشد و توسعه تکنولوژی نوظهورSMS(پیام کوتاه تلفن همراه) ، مسبب استفاده و بکارگیری آن در عرصه های گوناگون گردیده است. تکامل و توسعه بستر های نرم افزاری این تکنولوژی ، بسته به نیاز کاربر، روز به روز ، استفاده از پیام کوتاه در مناسبات اجتماعی ، اقتصادی و حتی سیاسی ، را فزونی و شتاب بخشیده است.

جهت ورود به نسخه نمایشی سامانه از نام کاربریLPDemoو رمز عبور123456استفاده نمایید

مقایسه کلیه امتیازات و مشخصات نسخه های مختلف سامانه مدیریت ارسال و دریافت پیام کوتاه


پنلSMS(پیام کوتاه تلفن همراه) شبکه ارتباطات لوناپارس، با بکارگیری تکنولوژی های پیشرفته روز و نیاز کاربر گامی رو به جلو در استفاده بهینه و کاربردی تر از سرویس پیام کوتاه می باشد. تعرفه پایین ارسال پیام کوتاه سرعت و کیفیت خدمات ، کاربرپسند بودن و ساختار و معماری بسیار منحصر به فرد در قیاس با نمونه های مشابه و کار آمدی بستر نرم افزاری را میتوان از محاسن پنل اختصاصی مدیریت ارسال و دریافت پیام کوتاه شبکه ارتباطات لوناپارس برشمرد.

با فراهم شدن این سرویس تحت وب ، کاربران عادی ، فروشگاه ها ، اداره ها و سازمان های خصوصی و دولتی ، شرکت ها و ... قادر خواهند بود بدون نیاز به هیچ گونه سخت افزار جانبی و هیچ گونه محدودیت به ارسال ، دریافت و مدیریت پیام کوتاه تبلیغاتی و یا... به اطلاع رسانی خود بپردازند.

طبق آمارهای جمع آوری شده توسط متخصصین شبکه لوناپارس، در حال حاضر استفاده از پیام کوتاه تلفن همراه یا همان SMS یكی از محبوب‌ترین و متداولترین راه‌حل‌های مختلف ارسال و دریافت اطلاعات در جهان ، خصوصا" در کشور ایران به شمار میرود .دلیل این موضوع ، روشن است:
SMS
امکان ارتباطی بسیار کم هزینه ، سریع و با درصد تاثیرگذاری بسیار بالاست.از طریق پیام کوتاهیا همان SMSمی‌توان به جذب و نگهداری مشتریان، فروش و ارائه محصولات، ارائه آخرین دستاوردها و خدمات جدید به مشتریان و همچنین تقویت جایگاه نشان تجاری خصوصا" در قشر جوانان ، اصناف و قشر خاص ، کمک بسزایی نمود.

سامانه ارسال ، دریافت و مدیریت پیام کوتاه SMS Panelشبکه ارتباطات لوناپارس با نام اختصاری LP SMS Panel ، یک نرم افزار اینترنتی است که از طریق ارتباط با SMS Center اپراتور شرکت مخابرات کل کشور و شرکت زیرساخت، امکان ارسال و دریافت SMS را بر روی بستر شبکه GSM (بستر فعلی شبکه های تلفن همراه کشور مانند: همراه اول ، ایرانسل و تالیا) برای مشتریان محترم بدون نیاز به هیچگونه سخت افزار و تجهیزات جانبی و تنها با استفاده از این نرم افزار و اتصال به شبكه اینترنت اماده استفاده قرار داده است.

شـبکه ارتباطات لوناپارس مفتخر است که سـامانه مدیریت ارسال و دریافت پیام کـوتاه خود را برای اولین بار در قالب Mobile Application از طریق ارتباط باSMS Center اپراتور شرکت مخـابرات کل کـشور و شرکت زیرساختدر سراسر ایران پهناور ارائه دهد.


برخی از ویژگی های سامانه مدیریت ارسال و دریافت پیام کوتاه ارتباطات لوناپارس:
-
امکان ارسال SMS بصورت تکی ، گروهی ، نظیر به نظیر ، از فایل Excel ، Flash SMS ، بازه ایی ، انبوه تبلیغاتی و بر اساس پیش شماره
-
امکان ارسال SMS با نام و نام خانوادگی مخاطبین همراه با پیشوند نام
-
امکان ارسال SMS های طولانی (تا 10 صفحه)
-
امکان ارسال SMS با زبان های مختلف (فارسی ، انگلیسی و...)
-
امکان ارسال SMS بین المللی (به 819 اپراتور در 220 کشور)
-
امکان زمانبندی و ارسال SMS اتوماتیک در تاریخ و ساعت مشخص
-
امکان ارسال SMS های دوره ایی (مناسبت ها و رخدادها ، سالروز تولد ، سالگرد ازدواج ، اتمام قرارداد و ...)
-
امکان تخمین هزینه ارسال قبل از ارسال نهایی
-
امکان استفاده از پیامهای آماده در ارسالSMS
-
امکان ثبت اطلاعات کامل و گروه بندی مخاطبین در دفتر تلفن سامانه
-
امکان جلوگیری از ارسال به شماره های تکراری در گروه ها
-
امکان استفاده از برچسب (Tag) در پیام های ارسالی ، دریافتی ، دفتر تلفن و ...
-
امکان دریافت SMS و پاسخگویی خودکار به SMS های دریافتی
-
سیستم پاسخگوی خودکار آنلاین (پاسخگویی هوشمند و پارامتریک به SMS های دریافت شده)
-
امکان ارسال SMS های دریافتی به موبایل و ایمیل مدیران سیستم
-
امکان ارسال SMS و مدیریت سامانه از طریق موبایل مدیران سیستم
-
قابلیت Import وExport اطلاعات از طریق فایل Excel
-
گزارشات متعدد و کامل از وضعیت سامانه (با امکان پرینت)
-
امکان مشاهده لیست کامل SMS های ارسال و دریافت شده و وضعیت آنها (با فیلتر)
-
امکان انجام عملیات متعدد بر روی پیام های ارسالی و دریافتی (ارسال مجدد به نرسیده ها ، ارسال پاسخ ، ارجاع ، ذخیره شماره ، خروجی اکسل ، پرینت ، حذف و ...)
-
امکان تعریف واحدهای سازمانی و استفاده از سامانه بصورت Multiuser (هر کاربر : شماره اختصاصی ، تعرفه و اعتبار مجزا ، سطوح دسترسی مختلف به ماژول ها و ...)
-
امکان برگزاری مسابقات و آزمون ها از طریق پیام کوتاه
-
امکان دریافت SMS در سیستم انـتقادات و پیشنهادات
-
امکان نظرسنجی و آمارگیری از طریق پیام کوتاه
-
امکان شارژ آنلاین اعتبار (با تمامی کارتهای بانک های عضو شبکه شتاب)
-
ارائه Web Service وAPI جهت تولید کنندگان نرم افزار
-
امکان تولید ماژول های سفارشی شما

- و ده ها امکانات و مزایای دیگر...

بسیاری از شرکت ها پنل SMS خود را با قیمت اولیه کم ولی به صورت پرداخت حق اشتراک سالیانه واگذار می نمایند که درشبکه ارتباطات لوناپارس فقط یکبار و برای همیشه وجه پنل را پرداخت میگردد ، شماره در اختیار قرار داده شده به صورت دائمی بوده و هیچگونه هزینه جانبی جهت استفاده سالیانه اخذ نمیگردد ، هیچگونه هزینه اضافی مبنی بر دریافتSMS از کاربر دریافت نشده در حالی در بسیاری از شرکت های همکار مبالغی در حد 10 الی 25 ریال اخذ می شود و امری که بسیار ما را در بهبود خدمت به کاربران و مشتریان یاری میکند ، پشتیبانی واقعی خدمات اینترنتی و ارتباطی ما میباشد.

به منظور جلب رضایت کاربران ، نمایندگان فروش ، توسعه و مدیریت در ارائه خدمات ، در ازای شارژ هر 3000000 ریال معادل 1000 پیام کوتاه از هر نوع تعرفه اپراتور به عنوان هدیه و شارژ رایگان به پنل کاربری در کلیه نسخه های سامانه تقدیم میگردد.

 


کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2022 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider

کنسرسیوم فرهام افق پارس (شبکه ارتباطات لوناپارس) نماینده رسمی پیشگامان توسعه ارتباطات دارای مجوز ارتباطات ثابت به شماره 17-94-100 از سازمان تنظیم مقررات در ارایه خدمات اینترنت پرسرعت و تلفن ثابت در سراسر کشور
انصراف